Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek a leszbikus cuckoldról?

Figyelt kérdés

Ez a hármas szex egy olyan fajtája, amiben a srácnak az a büntetése, hogy végig kell néznie ahogy a barátnője kvázi "megcsalja" egy lánnyal, de őt nem veszik be a szexbe.


(A megcsalás persze igazából nem megcsalás, mert közös megegyezéssel történik és a játék része)



2018. jún. 19. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem is hangzik rosszul!! Nem gondolkoztam még ezen
2018. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Jó nagy fszság, és amelyik nő ebbe belemegy, az nagyon hülye :D

A pasik élvezik mikor két nő nyalakodik, és minden második pasi vágyálma ez, hogy a barátnője egy másik nővel nyalakodjon...

Azt ne mond hogy bárki is beveszi ezt a dumát hogy a "pasi büntetése" :'D

2018. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen a pasi nem élvezhetne el, nem szexelhetne a lányokkal, a lányok csak felhúznák, de nem elégülne ki.
2018. jún. 19. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Utána úgy is kiveri :D

Mint látod 100%-on vagyok, tehát mindenki egyetért velem.

Persze tudom ezután már csak azért is le fognak pontozni de nem érdekel, igazam van, ez egy fszság :D

2018. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha a maximális büntetés a cél, lehet a pasi erényövben is, esetleg már 1-2 hete szex/orgazmus nélkül, úgy biztos frusztrálóbb végignézni egy ilyet. Esetleg erényövben maradhat még a leszbizés után is pár napig, biztos ami biztos.


De amúgy szerintem félreérted. A dolog a pasi beleegyezésével történne. Szóval nyilván élvezné is valamennyire.

2018. jún. 19. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Én ha egy nővel vagyok akkor abba nem fér bele egy pasi is, semmilyen formában, csak a nő érdekel.
2018. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is szarság, amire csak a pasi izgul. Akkor már engem jobban izgat ha egy másik pasival vagyok és azt nézi végig büntetésből a barátom,vagy abban is benne lennék, hogy a 2 srác nyalakodik én meg nézem büntetésből.😳


Ha tényleg meg akarom büntetni az ilyen pasit:

1: Megcsalom lánnyal,de nem nézheti,sőt nem is tud róla.

2.Másnap reggel szakítok vele.


Ez a játék hogy tetszik?Nekem nagyon😉


21/L

2018. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!