Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Teljesen hetero férfi vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hetero férfi vagyok, de állandóan visszatérő vágyam, hogy egy fiatal srácot leszopjak . Vajon más, szintén házasságban élő férfinak is feljön ez a kérdés?

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Azt a "teljesen hetero" részt én átgondolnám, ez nem igen illik össze azzal, hogy szopni akarsz. De a kérdésedre válaszolva, igen, más is van így
2018. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Magyarul van benned kis biszex hajlam. Viszont egy jol mukdo hazassagot kar lenne felrugni miatta.
2018. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha ilyen vágyaid vannak, akkor miért állítod, hogy teljesen hetero vagy? Nyilvánvalóan nem vagy az, mert akkor nem akarnál fiúkat leszopni.


Sokan elnyomják az ilyen biszex vágyaikat, nem vagy ezzel egyedül. Hogy most mit tegyél..azt neked kell tudni.

2018. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Korábban tiszta hetero voltam. Egyszer bepróbálkozott egy meleg srác. Visszautasítottam, mert egyáltalán nem érdekelt. Most már belemennék, mert izgat, milyen lehet sráccal. Akár többel.
2018. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert teljesen heteroszexuális beállítottságú férfinél ez nem jön elő.
2018. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Egy fenét vagy te hetero! Jó hogy nem f...@szal a szádban is heteronak nevezed magadat.
2018. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 he84 ***** válasza:
83%
Ha teljesen heteró lennél, nem vágynál más férafiak leszopására. Vélhetően mostanában tört elő belőled ez a vágy tudatosan. Fogadd el, hogy inkább biszexuális vagy, kár lenne tovább elnyomnod és tagadnod!
2018. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok vitába szállni , csupán a tényekre szorítkoznék . Hogy minek számít az identitásom nem tudom , de amit nem szeretnék (bár ahogy a magukat biszexnek mondók erre is vágynak ) - se smacizni , se ölelgetni - simogatni , sem aktívan , vagy passzívan análisan közösülni - de legfőképpen elképzelhetetlen hogy szerelemre lobbanjak egy bármilyen korú hímnemű iránt .


Egyedül a szopás izgat .

2018. jún. 22. 14:52
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
A biszexualitás nagyon nem azt jelenti hogy ugyanannyira vonzódsz mindkét nemhez és mindkettőbe szerelmes tudsz lenni, hanem ezerféle formája van. Amúgy a csókolózást meg az ölelgetést pont hogy ne igényli a legtöbb biszex pasi. Viszont te arra vágysz hogy leszopd egy másik pasi farkát, amitől a magukat heteronak mondó pasik undorodnak. Hetero akkor vagy ha teljes mértékben hidegen hagy MINDEN a saját nemeddel. Méghogy teljesen hetero.
2018. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
A szopás egy isteni jó dolog, miért ne próbálnád ki? Az meg teljesn mindegy melyik szexuális kategóriába tartozol.
2018. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!