Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az lehet, hogy izgat/vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy izgat/vagy tetszik egy veled azonos neművel, bár te nem vagy meleg?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor biszexnek sem érzed magad. Hiszen alapjáraton pl ha fiú vagy nem nézel meg fiúkat, nem nézed az arcukat sem, sem a hátsójukat, semmit, nem érdekelnek sőt eszedbe sem jutnak, a nőket viszont megnézed, és a szexik azonnal felcsigáznak, és így minden bizonnyal hozzájuk vonzódsz.


De van egy fiú aki tetszik, vonzónak tartod, neki megnézed az alakját, az arcát. És erősen fel tud izgatni, tetszik a hangja, a stílusa, az arca, vonzónak érzed a testét. Ilyen lehetséges? Mit jelent ez? Ez már halál biztosan biszexualitás lenne ha így lenne?



2018. júl. 16. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
nem mindenki ugyan olyan mertekben biszex. sot, eleg keves ember van aki teljesen heteroszexualis szerintem. van akinek csak 1-2 dolog izgato a sajat nemevel, van akinek tobb. ez mar biszexualitas, igen, de azert ne panikolj, nem vagy egyedul szerintem. 17/l
2018. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bi vagy.
2018. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok evvel. 19/L
2018. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De én nem érzem magam annak ez a helyzet, önmagában a férfiak nem érdeklenek, a nők viszont igen.
2018. júl. 16. 20:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De ő akkoris érdekel téged. Lehet, hogy azért mert még nem találkoztál neked tetsző fiúval, de ő viszont tetszik. Ez mindenbizonnyal bi hajlam. De ez egyáltalán nem baj. Viszont szerintem biztosra majd csak akkor fogsz tudni menni, ha ki is próbáltad magad “ott”. :) Aztán akkor eldől, hogy biszex vagy-e, vagy nem. Valamiért pedig megfogott téged, derítsd ki, hogy miért, és ne félj megélni a vágyaidat! :)
2018. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát látod, ilyen az élet. Nincsenek falak ill. azok csak a képzeletben vannak, amikor aztán a képzeletben levő falak is eltűnnek, akkor mi van, mire támaszkodsz ?
2018. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, abszolút heteronak gondolom magam. Viszont most van egy nő, akiért teljesen odavagyok. Nem a nőiessége miatt tetszik, hanem az egész lénye, úgy ahogy van. Nem nézek meg más nőket "olyan szemmel", de ha őt meglátom, csak azt látom, hogy mennyire gyönyörű.

Én azt gondolom, hogy a nemétől elvonatkoztatva tetszik, tehát mint ember. És ha ez így van, akkor leginkább a pánszexualitás illik arra, amiben most vagyok.

2018. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

persze. ő egy olyan ideál amilyen te is szeretnél lenni. megtestesít mindent amilyen te nem vagy de lenni szeretnél.


pl:Edvard Norton a historia x-ben.

izmos,vezér egyéniség,tetkokkal. én pont nem olyan vagyok,de jó lenne. megnézem és konstatálom az ott egy jó pasi.(mondjuk nem dugnék vele).

2018. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"mondjuk nem dugnék vele"


Na itt kezdődik miért írtam ki a kérdést. Nem tudnám megmondani a választ erre. Hogy mondhatnám hogy nem ha nem tudom? Mert erre az a válasz az illetővel kapcsolatban akiről a kérdés szól, hogy nem tudom.

2018. júl. 17. 20:18
 10/13 A kérdező kommentje:
De ebből levettem te férfi vagy, nincs férfi akivel ugyan nem megfordult a fejedben, de azt mondtad volna erre, "nem tudom"?
2018. júl. 17. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!