Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az lehet, hogy izgat/vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy izgat/vagy tetszik egy veled azonos neművel, bár te nem vagy meleg?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor biszexnek sem érzed magad. Hiszen alapjáraton pl ha fiú vagy nem nézel meg fiúkat, nem nézed az arcukat sem, sem a hátsójukat, semmit, nem érdekelnek sőt eszedbe sem jutnak, a nőket viszont megnézed, és a szexik azonnal felcsigáznak, és így minden bizonnyal hozzájuk vonzódsz.


De van egy fiú aki tetszik, vonzónak tartod, neki megnézed az alakját, az arcát. És erősen fel tud izgatni, tetszik a hangja, a stílusa, az arca, vonzónak érzed a testét. Ilyen lehetséges? Mit jelent ez? Ez már halál biztosan biszexualitás lenne ha így lenne?



2018. júl. 16. 17:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A hajlam mindenféle képpen megvan hozzá, neveznélek inkább kíváncsi heterónak eddig.

Azért eddig, mert ez változhat a jövőben.


Képzeld el, mi mindent tennél meg azzal aki ily módon tetszik. Puszi, simi, csók, megfognád a farkát,hagynád, hogy ő fogja meg a tiéd, stb stb.

Aztán mérlegelj.


ÉS mi van akkor ha biszexuális vagy? nincs abban semmi rossz, legfeljebb titokban tartod a családod, rokonok, barátok előtt.


Ahogy a heterok sem buknak minden csajra/pasira, úgy a melegeket sem jelelzmi, hogy bárkivel képesek lennének közelebbi viszonyba kerülni.


Alapvetően lehet a csajok jönnek be, de mégis vannak olyan kivételes fiuk aki szintén beinditják a fantáziádat.

2019. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tehát egy ilyen srác van.

erre nem mondanám halál biztosan,hogy bi vagy. Kíváncsiságnak neveznélek,és ő az ideál pasi.


ha több neked tetsző srác lenne az már okot adhat a gyanakvásra,de ha csak (1)tetszik de dugni nem akarsz vele,hát akkor ...nem tudom: aszexuális homokosság?

Vagy a srác csajos és azért tetszik?

2019. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csajos pasiról szól a dolog. Alapból egy tipikus vagány külsejű. Karakán, de kicsit gengszter stílusa van. És mostanra az tűnt fel, hogy talán inkább az egyénisége a vonzó. Nagyon. Illetve hát mindkettő, bár elég abszurd érzés. Mert elég kevés tapintattal áldotta meg a sors, elég nyers és durva természetű, azt nem mondanám, hogy bunkó, de mind láttunk már ilyet azt hiszem. Talán másodlagos, de vonzó a szeme, a haja, az arca, stbstb amit korábban írtam fent. Csak ezt eddig nem írtam, mert nem tartottam fontosnak. De most kezdek rájönni, hogy az.
2019. jan. 5. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!