Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Domináns nők! Szerintetek rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns nők! Szerintetek rá tudnátok venni a szolga pasitokat, hogy a kérésetekre orálisan kényeztessen egy másik pasit?

Figyelt kérdés
Orál közben meg ti mozgatnátok a pasitok fejét a farokon. :)

2018. júl. 26. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
1%
Látom aberrálttságnak nincs határa. Csaj rángatja fejedet másik monyon. Lol. De igazi domina mama kedvéért simán cummant valaki. Hát persze.
2018. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja
2018. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Ennyire durván ne legyél már beteg! Kezeltesd magad...
2018. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem kellene rávenni, csinálnám magamtól :P
2018. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

ugyan nem vagyok domináns nő, de szerintem itt fogalomzavar van! :)


Ha tényleg domináns, és a szolga tényleg szolga, akkor nem ráveszi, hanem megparancsolja, a szolga meg teljesíti.

2018. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem kellene rávenni, vagy nekem megparancsolni, hogy egy másik pasit kényeztessek orálisan. Még azt is élvezném, hogy a nő húzkodja a fejemet a másik pasi farkán.

F/bi

2018. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért vennék rá valakit,aki nem akarja? Az én pasim nem szolga, és nem veszem rá semmire amit nem akar,mindkettőn örömére szolgál, hogy időnkét orálozik más pasikkal is,saját akaratából;-)

21/L

2018. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, az neked miért öröm? :)
2018. júl. 28. 08:29
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincsenek domináns nők.


Ez csak a te fétises agyadban létezik, de a valóságban nincsenek dom nők/lányok.

2018. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt egy srác aki írta,higy neki kellett szopnia.


De igazából szerintem is a domina parancsol a szolga fiú pedig csinálja,ha akarja,ha nem.

Kivéve,ha ez már nemfér bele,és ezt meg is beszélték.

2018. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!