Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges, hogy egy hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy hetero férfit erőszakkal leszop egy másik férfi, úgy hogy az elélvezzen?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Utána pedig nemi erőszakért szerintem megy a börtönbe.
2018. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem. Ha nem kívánom, akkor még nőre sem áll fel, nemhogy egy férfira...anélkül meg nehéz leszopni.
2018. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Hogyne lehetne. Én se vágyok másra mint spermaágyú kényszerszopásra. Hetero nem nyalogat dörrentőt. Fogadjuk már el.
2018. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Félreérted a kérdést.
2018. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Azt, hogy egy férfi erőszakkal leszop egy másik, hetero férfit, hogy kell elképzelni?

Ugyanis, ha engem leüt, akkor biztos, hogy nem áll fel a cerkám, ha kést szorít a torkomhoz, akkor a szája nem ér a farkamhoz. Akkor hogy lesz az erőszak?

2018. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Teljesen mindegy hogy lehet. Lehet és kész. Ha nem hiszed el jönnek a lepontozó igazság cuncuk és majd megmondják hogy lehet ez.
2018. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5. Pl. úgy, hogy leüt és utána lekötöz.

Vagy úgy, hogy összever és szól, ha nem hagyod abba, akkor folytatja a verést, stb.

Nem hiszem, hogy ehhez olyan sok fantázia kell, de ezek szerint mégis.


6. Te meg nem is a kérdésre feleltél, azért vagy valószínűleg lepontozva.

2018. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Spricc az új jaguàr
2018. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én elvem nem erőszak, viszont ha egy heteró pasit leitatsz, bizony rá tudod venni, hogy leszopd :)
2018. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!