Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerinted is a biszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is a biszexualitás csak egy lépés a coming out felé?

Figyelt kérdés
Mármint a biszexekből előbb utóbb simán csak melegek lesznek.
2018. aug. 1. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez egy marhaság.

2018. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

"Mármint a biszexekből előbb utóbb simán csak melegek lesznek."

Dikk, azoszt kijelentés.

2018. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Mi értelme az ilyen féle kijelentéseknek? Kiállsz a haverjaid elő és a család elé, és megmondod hogy te szopni és szopatni is szeretsz?

Szerintem inkább éld az életed, és ha egy veled azonos neművel jössz össze, ölelgesd, fogd a kezét nyilvánosan csak simán.

És ha valaki megkérdezi van-e valakid, megmondod hogy van. Ha megkérdezi ki az, megmondod a nevét és kész.

(a csókokat, a nagyon taperolást és a szexet neked is, ahogy mindenkinek otthon ajánlanám, ha ízléses akarsz maradni.

Én is ezt csinálom.

És akkor nem feltűnősködsz, nem reklámozod magad, csak élsz.

2018. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2018. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Ez baromság.

Biszex vagyok, sőt talán a saját nemem vonz inkább de egyáltalán nem vagyok homoszexuális. Az ellenkező nemmel is ki tudok alakítani kapcsolatot.

2018. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem hinném... Nekem hasonlóan a heterókhoz a lányok jönnekbe. A féri vonások és a testszőrzet kicsit sem. Ennek ellenére tetszik a férfi nemiszerv és szeretek vele játszadozni.


A környezetemben senki sem itéli el a melegeket és én sem, szóval semmilyen hatások sem tartanának vissza.

2018. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Ez a biszexualitás nehezen megfogható fogalom. De mi biszexek is homoszexuálisak vagyunk valamennyire különben nem menne sem a szex, sem semmilyen más érzések. És előfordulhat az, hogy aki biszexnek mondja magát az valójában teljesen homoszexuális csak nem meri felvállalni, magának sem vallja be. De láttam példát arra, hogy egy biszexet jobban vonz a saját neme, és csak kényszerből házasodott meg.
2018. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kevered a dolgokat.

Először is a coming out nem azt jelenti hogy beismered hogy meleg vagy. Azt jelenti gigy beismered hogy más vagy. Biszex, leszbikus, meleg, aszexuális, transznemű stb.

Másodszor, aki valóban biszexuális abból sose lesz meleg. Ha összejön egy azonos neművel akkor is biszex marad, és ha összejön egy ellenkező neművel akkor se lesz hetero, akkor is biszex marad. Ha sokkal jobban vonzza az egyik nem mint a másik, akkor is biszexuális mert a másik nemhez is vonzódik valamilyen mértékben, nem csak és kizárólag az egyikhez.

Ha egész életében csak az egyik nemmel létesít szexuális és érzelmi kapcsolatot, akkor is biszex marad ha tudja hogy a másik nemhez is vonzódik.


"Mi értelme az ilyen féle kijelentéseknek? Kiállsz a haverjaid elő és a család elé, és megmondod hogy te szopni és szopatni is szeretsz?"


Azért egyes esetekben van értelme, mivel lányként két éve együtt vagyok egy lánnyal nehéz lenne eltitkolni. Kiálltam a családom és a barátaim elé és elmondtam hogy lányokba is ugyanúgy bele tudok szeretni.

2018. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

3. Vagyok megint

8. Hát pl ha megkérdezték van-e pasid, ami gondolom előfordult párszor 2 év alatt, te csak megmondhattad volna, hogy nem, csajod van. Semmi különlegesként kezelve a dolgot.

2018. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9.

De az is coming out ha csak simán odabököm valakinek hogy nem, barátnőm van.

Viszont közelebbi rokonoknak, barátoknak azért nem lehet ilyen egyszerűen.

2018. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!