Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi legyen a következő lépés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés? Nagyon megtetszett egy lány! (Én is lány vagyok)

Figyelt kérdés
Pár hete egy buliban megtetszett egy lány, sokáig szemeztünk is, majd valahogy egymás mellé kerültünk és elkezdtünk beszélgetni. Zavarban voltunk mindketten, elég kényelmetlen volt a szitu. Nemrég beszéltünk facebookon, de csak kb. annyit, hogy emlékszünk egymásra és, hogy jó volt megismerni egymást. A lánynak több leszbi barátnője is van, velük is volt a buliban. De fogalmam sincs, hogy ő az-e. Én még sosem csináltam ilyet, mármint csókolóztam már lányokkal, de semmi több. Magamra se ismertem, mert én tényleg nagyon könnyen tudok ismerkedni, főleg bulikban, de most... Tényleg nagyon tetszik ez a lány nekem, de nem tudom mit lépjek. Félek, hogy csak beégnék. 19 éves lány vagyok és biszex.

2012. máj. 19. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel, hogy lenne e kedve legközelebb veled közösen menni buliba
2012. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
legyél bátor győzd le a gátlásaid és hajts rá
2012. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
közös buli,úgy csinálsz mintha berugnál és lesmárolod ha hagyja akkor kövi alkalommal ugyan ez csak berugás nélkül.
2012. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szorítsd a falhoz és mélyen nézz a szemébe, majd annyit kérdezz, hogy "ugye tetszem?" Automatikusan lekapod vagy ő téged és tuti siker. 20/L
2012. jún. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg fészbukon az egyik lezbi barátnőt a csaj szexuális beálítottságáról
2012. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!