Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe. Mit csináljak hogy rávegyem arra hogy legalább csókolózzunk?

Figyelt kérdés
Én leszbi vagyok. De ő nem az. De nincs pasija.

2018. aug. 19. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy ha hetero,nem fog veled csókolózni mert a férfiakat szereti.Ezt fogadd el.
2018. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
"Itasd le". Értsd: igyatok együtt azt úgy már talán. A nők sokkal fokégonyabbak ilyen téren. Nincs az az undor bennük a másik nő iránt szexuálisan, mint a férfiaknál a másik férfival szemben. (Hetereoszexuálisokról van szó természetesen. És általánosságba beszélek, nyiván azért van nő, aki udnorodik a női testől, testiségtől)
2018. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne kockáztasd a barátságotokat azzal , h ráhajtasz
2018. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a legjobb barátja lennél, az érdekelne neki mi a jó. Ha szerelmes lennél, és nem csak szexelni akarnál, szintén az érdekelne hogy ő boldog legyen. Hagyd békén.
2018. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már volt olyan h véletlen szájon pusziltuk egymast. Elég sokat puszilgatjuk egymást. És egyszer felhoztam hogy csókolózunk es irta h persze de ez mint nevető emoji-val
2018. aug. 20. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!