Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit gondoltok, ki bukott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, ki bukott nagyobbat?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép csaj.. Észrevette hogy tetszik nekem.. Szóval, ő kitalálta hogy megjátssza hogy érdeklem őt. Közben nem is vonzódik a nőkhöz. Azt hitte h leszbi vagyok pedig bi. Majdnem egész héten megjátszotta, mindig oda jött ahol vagyok meg minden. Ma lebukott. Egy fiú ma elröhögte magát előttem, amiből rájöttem mindenre. Mert láttam hogy Hétfőn beszélgettek, és ez feltűnt. Mindez a melóba történt. A műszak végén már tudta h tudom hogy játszott, olyan megbánó képet vágott elöttem, de biztos azt is csak megjátszotta. Kicsit sem neheztelek rá, az én hibám. Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek ez vicces? Játszani egy ember érzéseivel?

2018. aug. 23. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi van?
2018. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2018. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
24 N Valahogy beleképzeltem hogy ő is bi, ő meg azt hiszi h leszbi vagyok. Szóval belezúgtam ő meg megjátszotta hogy érdeklem őt. Neki ez vicces volt.
2018. aug. 23. 23:52
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen, szerintem vicces, és valószínűleg a két kolléga szerint is, abban viszont nem vagyok biztos, hogy szerinted is az, úgyhogy legyen 3:1 arány eddig a vicces-nem viccessége a szituációnak, ami már nem rossz, pl Roulette-en fogadnék rá.
2018. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is vicces, mármint az ő szemszögéből nézve. Amúgy gyanús volt nekem nagyon, mert bennem nincs semmi vonzó és én ezzel tisztában vagyok. Gondotam, hogy csak megjátssza, nem haragszok rá kicsit sem. Főleg h ennek ellenére szeretem. Gyönyörű szemei vannak..
2018. aug. 24. 00:07
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Most te azt hiszed itt van? És ez egy burkolt vallomás akar lenni neki? Vagy mi ez? Ne haragudj de nem értelek :D
2018. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy nincs benned semmi vonzó?

Volt már barátod? Mert ha igen, akkor ő erre már rá is cáfolt.

2018. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Én értem, az a fontos!
2018. aug. 24. 01:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromira nem vicces, sokkal inkább gyerekes ez a viselkedés. Mármint érted. Ezzel az embernek azt a csekélyke kis önbizalmát is el lehet venni. Szóval nem. Nem vicces mások érzéseivel és önbecsülésével játszani.
2018. aug. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mizure! Amúgy is erős depressziós vagyok, alig tartom magam. Csak egyszer néztem rá feltűnőbben. Már megbántam. Aztán lesütött szemmel jártam feszt. Mert tudom h hol a helyem. Nem lett volna szükséges rájátszania. De végülis az én hibám. Arra meg nem is gondolt hogy nekem itt dolgoznom kell, a kellemetlenségek ellenére is?
2018. aug. 24. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!