Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mit gondoltok, ki bukott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, ki bukott nagyobbat?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép csaj.. Észrevette hogy tetszik nekem.. Szóval, ő kitalálta hogy megjátssza hogy érdeklem őt. Közben nem is vonzódik a nőkhöz. Azt hitte h leszbi vagyok pedig bi. Majdnem egész héten megjátszotta, mindig oda jött ahol vagyok meg minden. Ma lebukott. Egy fiú ma elröhögte magát előttem, amiből rájöttem mindenre. Mert láttam hogy Hétfőn beszélgettek, és ez feltűnt. Mindez a melóba történt. A műszak végén már tudta h tudom hogy játszott, olyan megbánó képet vágott elöttem, de biztos azt is csak megjátszotta. Kicsit sem neheztelek rá, az én hibám. Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek ez vicces? Játszani egy ember érzéseivel?

2018. aug. 23. 23:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem a te hibád, az ő hülyesége. Szimplán emeld fel a fejed, éld az életed, próbáld meg mindig a legjobbat kihozni a dolgogból, és visszanézve nem megbánni dolgokat, mert megérted, hogy azok az események is hozzájárulnak ahhoz, aki ma vagy. Tanulj a hibákból és fejlődj. Persze mondani mindig könnyebb, de ennek ellenére nem lehetetlen.

Csak arra szeretnélek megkérni, hogy ne zárkózz be az ilyenek miatt. Mindig lesznek olyanok akik baszakodnak az emberrel, a legelőnyösebb számodra, ha megpróbálod őket nem szerves részévé tenni az életednek.

Ismerd fel, ha valamin változtatni tudsz, és tegyél azért, hogy jobb legyen.


Egy picit eltértem a kérdés eredeti témájától. 😅

Na mindegy.

Sikert :)

2018. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11. "Tanulj a hibákból és fejlődj. "



Történjen bármi az életben nincsen olyan, hogy jó, vagy rossz, csak a valóság van.


Egy gyors példa, mondjuk a legélesebb kenyérvágó késed.


- Ha a fiókban van, akkor számodra közömbös a kés.

- Ha ételt vágsz fel vele, akkor jó a kés.

- Ha akezedet vágod el vele, akkor rossz a kés....


pedig a kés, az csak kés....


de igazából az csak a neve, mert ha Angol vagy akkor "bread knife", ha Német, akkor "brotmesser", ha Lugandai akkor meg "ekiso ky’omugaati"....


Szóval, még a neve sem a valóság :)


Akkor mi van?


Tanítás.


Ha valaki bunkó veled, és téged ez bánt, akkor KÖSZÖND MEG NEKI A TANÍTÁST, mert rámutatott egy olyan területre, ahol téged meg lehet bántani.


Ha valaki megsértett téged, akkor KÖSZÖND MEG NEKI A TANÍTÁST, mert rámutatott egy olyan területre, ahol téged meg lehet sérteni.


És így tovább és tovább, bármi történik, te csak tanulsz belőle :)

2023. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!