Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatom, hogy igazából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy igazából érdeklem vagy csak nem akar megbántani?

Figyelt kérdés
Nagyon intelligens, belevaló típus nő. Jeleztem hogy tetszik, azóta figyeli minden reakcióm, és rendszeresen ott jelenik meg ahol én, diszkréten de bátran. Én nagyon félénk vagyok.. 28 N
2018. aug. 25. 18:29
 1/6 martin taki válasza:
mivel jelezted?
2018. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudja! Az most nem számít, csak arra tudok gondolni hogy érdeklem-e vagy csak úgy tesz. Túl sokat számít nekem ez most. Összeomlok, ha nem..
2018. aug. 25. 23:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Végleg elvesztem az önmagamba való hitet, ha csalódani fogok. Mert én mindent őszintén mutatok ki neki, önmagamat. És szeretem.
2018. aug. 25. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélgetni vele? Sokat segítene, ha leülnétek dumcsizni mindenféléről, érintve a szexualitást és az érzelmeket is. Esetleg elfogyaszthattok közben egy, két pohár finom bort, vagy koktélt. Az alkohol oldja a gátlásokat.
2018. aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy gondolom ahogy az előző :) beszelgessetek el mélyen, őszintén. Ha esetleg mégis ehhez elég bátor vagy, esetleg 1-2 pohár bor után, és tényleg biztosnak tartod a jeleket, egyenesen fel is hozhatod neki témának a szexualitást, a párkapcsolatokat is.
2018. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen, ha akarna valamit szerintem szólna. Ő egyáltalán nem félénk. Köszi a válaszokat!
2018. aug. 26. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!