Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyors kérdés. Létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors kérdés. Létezik, hogy egy lány csak azért mond igent 1. randira, mert nem akar megbántani? És 2. randi esetén mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Ha a második randit nem fogadja el, akkor nem tetszettél neki. Ennyi a képlet. Ha elfogadja a másodikat is, akkor meg... Tudod te azt.
2018. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
èn pont ezt csinaltam, az első randira azèrt mentem el mert túl kedvesre sikerült a visszautasìtàs ès a sràc fèlreèrtette, a màsodik randit igyekeztem kicsivel egyèrtelműbben visszautasìtani...
2018. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, én nem csináltam ilyet soha. Készülődjek, utazzak egy olyan srác kedvéért aki nem is érdekel, csak nem akarom megbántani? No way
2018. márc. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Létezik. Én is csináltam ilyent. A második randira is elmentem. Baráti találkozónak fogtam fel. Aztán hazafelé megcsókolt. SOha többet nem találkoztam vele.
2018. márc. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Vannak ilyen lányok, sőt a másodikra is elmennek csak lelkiismereti kérdés miatt. Nehogy megbántsanak aztán úgy járnak mint a #4es válaszoló. És nem lehet azt mondani, hogy a srác hibája volt, hogy lekapta.

Azt, hogy hányadán álltok látod a testbeszédén a randikon. Ha a másodikra is igent mond és a testi kontaktustól nem húzódik vissza (derekára teszed a kezed ha előtted megy, megsimogatod a vállát, stb) akkor egyértelmű hogy nem illedelmesség miatt van veled.

2018. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha alapjábavéve nem ismeritek egymást, akkor egy lány nemigen tudja eldönteni, hogy tetszel-e neki.......

Nem tudom, hogy mit vársz, de nem fogja az elsõ randi elõtt megjósolni, hogy bejössz-e neki... Tehát minimum az elsõ randiig elmegyek valakivel, minimum annyit lehet állítani ebbõl, hogy külsõleg tetszik..

2018. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az illedelmességen túl... az esetleg képben van, hogy barátilag találkozik veled?:D Pl. vannak olyan fiúk-lányok akik nem beszélik meg tisztán, hogy mi van, nem mondják ki, hogy “ez egy randi”.

Voltam régen olyan helyzetben, hogy többször is találkoztam egy fiúval barátilag, eleinte semmi bizarr jelet nem észleltem rajta, nem közeledett testileg, de nagyon jól elbeszélgettünk, és ezért volt jó vele. Aztán kiderült, hogy õ többet akar és azt hitte, hogy én is “emiatt találkozok vele”. Pedig szó sem volt arról, hogy randi lett volna, õ valamiért mégis így értette:-/ de azt hiszem az én hibám, és le kell tennem a fiú-lány barátságokrólxD

2018. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Létezik. Aki nehezen mond nemet, az még azt is megcsinálja, hogy az első randi után soha nem ér rá, de "akar találkozni"... Nem, nem akar, csak bunkó sem akar lenni, mert neki jobban megvan a természetében az, hogy kedvesnek tűnjön, vagy barátságosnak, akár a saját akarata rovására is (más kérdés, hogy ellentétes hatást ér el hosszabb távon, mint a magamfajták, akik inkább lesznek ribik meg szemetek más szemében, mikor egyenesen közlik az első randi végén, hogy nem egymást keressük).
2018. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Létezik, de rossz döntés.
2018. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!