Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek kipróbáljam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kipróbáljam barátnő mellett -titokban -, hogy milyen férfivel?

Figyelt kérdés
Van barátnőm, akivel hosszú távra tervezek, azonban egy ideje nem hagy nyugodni a gondolat, hogy milyen lehet leszopni egy férfit. Mielőtt összejöttünk, nem voltak ilyesféle gondolataim. Ezt ugye tőle nem kaphatom meg. Sajnos az sem jöhet szóba, hogy felvessem neki, hogy kipróbálnám, mert elég prűd. Van valakinek tapasztalata ilyen téren?

2018. aug. 29. 17:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Hidd el hogy nem fogod merni megtenni. Én kb 2 éve szeretném kipróbálni. De eddig semmi.
2018. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha izgat, hogy milyen tedd meg. Jobban értékeled majd, ahogy a barátnőd szop téged, ha tudod mit érez a lány közben.
2018. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Téged meg gondolom nem zavarna, ha titokban a barátnőd mást leszopna.
2018. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Titokban nem tudnám meg. Ha kinyalna egy csajt, azt még végig is nézném!
2018. aug. 29. 18:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, más is csinálja, sok a hajléktalan az utcán...
2018. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Ha lebuksz dobd be a kíváncsi hetero kártyát.
2018. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Vesd fel a csajodnak, én is engedtem a biszex pasimnak, hogy pasikkal találkozgasson, utána mindig elmesélte milyen volt vele.

De mi egy héten 2,5 napot tudtunk együtt lenni, szóval ezért volt ez.

/L/HE

2018. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Teljesen kiakadna. Szerintem ezzel tönkretenném a kapcsolatot.

Amúgy próbáltam elhessegetni a dolgot, de fél éve 1-2 havonta mindig feltör a vágy, a kíváncsiság...

2018. aug. 29. 23:32
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az ismerkedés elején ezt nem ártott volna közölni vele.. mert ha akkor elfogadja a dolgot később könnyebben tudsz vele beszélni a témáról de így ez nagyon nehéz.. titokban nem javaslom mert megmérgezné a kapcsolatot idővel és nem fogod magad jól érezni.. legalább is szerintem.
2018. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Amikor megismertem, még nem voltak ilyen jellegű vágyaim. Fél éve kezdődött, és próbáltam elhessegetni, de 1-2 havonta előjön és ilyenkor állandóan ezen kattogok.

Ha látnék rá esélyt, hogy megérti, akkor beavatnám, de ez esélytelen.

2018. aug. 30. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!