Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha szégyellem azt, amilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szégyellem azt, amilyen vagyok akkor ezzel a megoldással jobban fogom érezni magam?

Figyelt kérdés

Mindig a nőkhöz vonzódtam jobban, most már eljutottam oda, hogy a férfiakhoz alig vonzódom. De eddig csak heteró kapcsolataim voltak. Viszont szépen lassan minden érdeklődésem megszűnt a férfiak felé. Sajnos akárkivel ismerkedek nem bírom a randira sem rávenni magam. Nőkkel ismerkedtem volna, de rájöttem közben hogy az sem nekem való, mert én szégyellem, hogy ilyen vagyok, meg ez a társkeresőzés nem nekem való, meg nehéz lenne olyan nőt találni akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak. Meg félek, hogy kiderül a munkahelyemen, környezetemben és akkor inkább öngyilkos lennék, nem bírnám a megaláztatásokat ezért. Arra gondolok hogy lehet inkább aszexuális lettem, és ezért nem merek komolyabb kapcsolatot kezdeni nővel. Nagyon rossz ez nekem mert tudom hogy férfival kellene lennem, és egyszer már volt egy ilyen fázis az életemben, és ment is pár évig férfiakkal. Igaz, hogy a nőkhöz jobban vonzódom de elvoltam velük. Nem tudom mit tegyek hogy újra

olyan legyek mint abban a pár évben. 29N


2018. szept. 1. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki elfojtja a vágyait és helyette olyasmit erőltet, ami egyáltalán nem vonzza, az a lehető legrosszabb megoldás. Vagyis inkább próbálj egyedül boldogulni (sokan ezt teszik), mint hogy egy pasival boldogtalan legyél. Ha viszont mégis találsz egy nőt, de nem akarod felvállalni, találkozgathattok titokban is. Végül is a tiltott gyümölcs mindig édesebb... :)
2018. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
A homoszexuális pasikat lebuzernyákolják, de a lányokat nem éri ilyen megkülönboztetés. Így nincs okod félni semmitől. Hajts arra aki bejön!
2018. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!