Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szégyellem magam orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellem magam orgazmus után?

Figyelt kérdés
Egy éve kezdtem szexelni a barátommal. Ő nem túl romantikus, nem szokott finomkodni, ha egy szóval kéne jellemeznem a dolgot az nem a szeretkezés lenne. Viszont az első hüvelyi orgazmusom óta szinte minden alkalommal elmegyek. Emiatt kívánom, akarom, hogy csinálja, egészen az orgazmusig. Utána viszont nem érzem jól magam. Volt már, hogy sírtam, amikor kiment. Mocskosnak érzem magam, vagy nem is tudom. Ő nem vág semmit, nem is mondtam neki, mert én sem tudom miért van ez. Még mielőtt valaki rákérdez, nem molesztáltak gyerekként, inkább ellenkezőleg, mindig nagyon kislányként kezeltek (de ehhez ennek lehet semmi köze).
2018. júl. 3. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen utána máshogy érzi magát az ember. Van olyan hogy szex utáni depresszió: [link] remélem segítettem 🙂 néha nálam is jelentkezik
2018. júl. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a párom, akit szeretek, csak megrakna rendesen, finomkodás nélkül (ahogyan te fogalmaztál), lehet, hogy én is nyomorultul érezném magam.
2018. júl. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Sírás és bűntudat: Ez nem azért lehet, mert neked fontosak az érzelmi aspektusai a szexuális együttlétnek és meg is tennél mindent ennek érdekében, hogy romantikusabb legyen a dolog és ezért generálsz egy bűntudatot passzív módon?


Been there, csak másik oldalon, én is fogtam már ki olyan csajt aki először tök aranyosnak tűnt, meg minden, de az ágyban csak az érdekelte, hogy jól megrakja a partnere, rám is szólt nem is egyszer, hogy csináljuk már. O_o

Lelombozó volt... És még nekem volt utána rossz érzésem, hogy bele akartam adni mindent lelki oldalról is. Ehhhh


Egyszerűen nem vagytok kompatibilisek ilyen téren, ahogy én sem voltam a fent említett lánnyal sem. Sajnos.

2018. júl. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bence_ ***** válasza:
100%

Szereted őt?

Szerintem csak a lelketlen dugástól vagy ki!

2018. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A privátokra inkább itt válaszolnék. Én 19 vagyok, ő 26. Egyszer volt velem finom, amikor elvette a szüzességem. Igen, szerelmes vagyok, felnézek rá, de nem a durvaság miatt. Ha ez nem így lenne szerintem nem is lenne orgazmusom. Lehet beszélni fogok vele erről, itt is nehezen tettem fel a kérdést, a privátokat is alig mertem megnyitni, de csak normális válaszokat kaptam.
2018. júl. 3. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól hogy érzel a jüvelyedben kéjes érzéseket, lehet hogy az még nem az orgazmus, és attól vagy ki, hogy nem elégülszu ki! Az egy másik dolog, hogyha csak használ, az mit tesz a lelkecskéddel! Persze ha Te gerjednél arra, hogy miközben figyelmes gyengéd, és óvatos, az erotikus szöveggel még jobban gerjesztene! (gondolok a szétkeféllek te szexi bige, vagy hasonló dologra) De a szex után ismét szükséged lehetne akkor is a gyengéd levezetésre! (utójátékra) Igaz hogy a párom pl. csak odabújni akar a karjaimba, és semmi másra nem vágyik, csak hogy öleljem.


A lényeg! Ezt a dolgot meg kell vele beszélned!

Szexuális életet élsz, tehát felnőtt vagy! Nehéz, de lépj túl a szégyenérzeteden, és beszéld meg vele!

A legtöbb férfi képes lenne megérteni mit akar egy lány/nő, de mégis elbeszélnek egymás mellett, vagy nem is beszélnek róla mert tabu!

Hát nem! A nőknek joguk van a szerelemhez, a szeretkezéshez, és a szexhez, a jó orgazmushoz!

2018. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!