Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek jó lenne a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lenne a szex, attól függetlenül, hogy szégyellem, hogy a nőket is szeretem?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nőbe, és az érzés kölcsönös. Csak én bi vagyok, és valamennyire szégyellem ezt mások előtt. Csak egy embernek mondtam ezt el. Viszont érzem, hogyha a barátnőm megcsókol, vagy hozzám bújik hogy jobban kívánom mint az eddigi férfiakat akikkel jártam. Ez a titkolózós félelem mikor múlik el? Vajon a szex jó lesz ettől?
2018. jún. 19. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de én biztos nem járnék olyan nővel aki szégyell engem mások előtt.
2018. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőmet szégyellem. Azt titkolom, hogy a nőket is szeretem. Nem vállalhatom fel itt ahol jelenleg lakom, meg a szüleimnek sem merem bemutatni. De az utóbbi még változhat, csak össze kell szednem magam. De mintegy heteró barátnőként simán mutatkozom vele.
2018. jún. 19. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

És a barátnőd ehhez mit szól? Hiszen mégis csak szégyelled őt, mert nem mered felvállalni hogy együtt vagytok.

Ez amúgy olyan tinilány dolog.

Épp ezért tetszenek a nálam jóval idősebb nők...

(én 21 vagyok)

2018. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini tőled is jó sok évvel idősebb vagyok. Nem egyszerű én eddig csak férfiakkal voltam, majdnem férjhez is mentem.
2018. jún. 19. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!