Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex nők! Van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex nők! Van köztetek olyan akinek a férje, párja nem engedi hogy nővel is legyen? Ez zavar benneteket, vagy esetleg megoldjátok a tudta nélkül? Egy olyan pasi jobb lenne akit ez nem zavarna?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Van

Nekem a barátom nrm szeretne h lánnyal legyek mert rohadt féltékeny típus

Engem nagykn zavar

És akkor is ki akarom próbálni csak meg nem találtam lányt hozza

2018. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez eléggé rib ncos hozzáállás. Megcsalni valakit undorító. Semmit sem számít, hogy nő vagy férfi.
2018. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Mondhatjuk hogy pont kifogtad a pároddal?

Pedig a pasikat ez nem szokta zavarni, ha az én párom is kiszeretné próbálni egyáltalán nem zavarna mert szerintem a nők közötti szex nagyon szép és érthető mivel nagyon szépek vagytok!

Ezért szinte teljesen természetes dolog nálam, nem is kéne titkolni még a hajlamot sem mint ahogy sok nő teszi!

Sajnálom hogy így van vele a párod.

2018. szept. 4. 14:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Közben más is írt az elsőnek szántam a levelem!
2018. szept. 4. 14:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Én régebben voltam lánnyal szexuálisan,jó élmény volt.

Jelenleg van párom és nem engedi,hogy lánnyal legyek.

2018. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi neked is 5-ös a válaszodat.


És nem rossz most neked így hogy vágynál egy újabb kalandra , de a párod nem engedi?

Arra esetleg gondoltál , hogy nem mondod meg neki és úgy teszed meg?

Már kezdem azt gondolni hogy csak engem nem zavarna ha biszex nő lenne a párom és ha nővel szeretne lenni én elengedném, csupán annyit kérnék hogy mindég legyen őszinte és beszéljünk egymás vágyairól.

2018. szept. 5. 10:42
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ti betegek vagytok, tök mindegy, hogy nő vagy férfi, a megcsalás az megcsalás hahóó. Barmok
2018. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem gond ha mostanában gyakorta gondolok édesanyádra?
2018. szept. 6. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Férjnél vagyok és én nem akarom megcsalni, ő nem tilt nekem semmit sem. De szerintem alap, hogy ha szeretek valakit, akkor hűséges vagyok hozzá. Lényegtelennek tartom, hogy férfi vagy nő lenne a harmadik, akkor is megcsalás lenne.
2018. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs pasim, de ha lenne, valószínűleg önszántamból nem hancúroznék mással.
2018. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!