Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan férfi, akit nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akit nem zavar ha mellette van barátnőm?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Engem ez egyáltalán nem zavar, sőt izgat, de egy másik férfi közeledése, flörtölése, bókolása nagyon tud zavarni.


33/F

2018. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen, szerintem elég sokan vannak ugyanebben a helyzetben
2018. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Vagyoj
2018. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Engem sem zavar.

31 F BP

2018. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt :) F/29
2018. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem zavarna.
2018. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Csak azt egyik itt fentebbi se írta, hogy csak akkor ha őt is beveszitek a szexbe... NemDeBár? :D :D
2018. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

A barátnőm is biszex. Heti egyszer összebújik a barátnőjével. Egyáltalán nem zavar, sőt ... szex közben részletesen beszámol arról mit műveltek egmással, mit érzett közben, ez nagyon izgat.

Felvetettem neki a hármast, fanázia szintén nagyon izgatja, szex közben fantáziál róla hogy mit művelnénk egymással, de nem akarja megvalósítani. Azt mondja nagyon nem tetszene neki ha előtte másik nőt kényeztetnék.

2018. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Mekkora alszent noszemely a bnod. Neki belefer a megcsalas, (sajat nemevel is az) de ahhoz mar nem vag jo pofat, hogy te is kenyeztetnel mast. En kukaznam.
2018. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Abban benne lenne hogy felmenjek a barátnőjéhez és megdugjam úgy hogy ő nem látja.

Nekem ő pont elég, maximálisan kielégít mindenben amit csak szeretnék, akkor mért kurjam a barátnőjét is.

A hármas más miatt lenne izgalmas. Csak szimplán megdugni a barátnőjét az nem izgat annyira mert a csajom minden tekintetben sokkal jobb, olyan mint egy hurrikán.

2018. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!