Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hüvelyi orgazmus tanulható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi orgazmus tanulható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én csak csikló orgazmusra vagyok képes, viszont én szeretném megtanulni a hüvelyi orgazmust!


Szeretnék olyan vkit találni, első körben lányt, aki nyitott lenne arra, hogy esetleg személyesen is megmutatná, hogy a lóságban, Ő, hogy csinálja magának.


Tudom, ez most furán hangzott, de én nyitott lennék egy ilyen találkozásra.


Szívesen várok ezzel kapcsolatos üzenetet.


Csak normális hozzászólást várok!


Köszönöm!


28/L


2018. szept. 4. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, annyira szivesen megmutatnám -rajtad.

Sajnos nekem sem nagyon megy ez, helyesebben semennyire. Egy nőnek sikerült eddig úgy hozzám nyúlnia, hogy sikerült a hüvelyi.

2018. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Én is szeretném megtanulni. Ha van olyan LÁNY aki szívesen megtanítja írjon nekem:):)

20L

2018. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulható. Én mondjuk egyedül tanultam meg. Vettem egy játékszert és új távlatok nyíltak. ;) Nem vibrátort, csak sima játékot, mert nem akartam rászoktatni magamat arra az élményre. Először csikló izgatással gyakoroltam vele, aztán lassan átszoktam, hogy csak a játékot élvezzem, más ingerlés nélkül. Pozíciók szabadon variálhatóak. Kinek mi kényelmes. Gyakorlás közben nagyon lényeges, hogy elengedjétek magatokat. Magam is akaratlanul évekig összeszorítottam minden hüvely izmomat szex vagy magammal való játék közben. Nem kell. El kell engedni csípőtől lefelé mindent. Egy idő után megtapasztaljátok, milyen, amikor szorítotok és lazítotok. Magam részéről az volt a hüvelyi orgazmus akadálya, hogy nem lazítottam kellőképpen.
2018. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!