Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az orgazmus tanulható? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orgazmus tanulható? Hogy tudnám megtanulni? Jó úton haladok?

Figyelt kérdés

Szóval... 22 éves lány vagyok. Már nagyon régóta masztizok, de eddig csak simán a csiklós sikerült. :( Nagyon sokszor próbálkoztam már a másik úton is, de sosem jártam sikerrel. Sokszor jön a "mindjárt bepisilek" érzés és kb azon a tájékon már abba is hagyom, mert kifárad a kezem (vagy a páromat megkérem hogy hagyja abba, mert unom a ki-be riszálást :()

Viszont 1-2 napja továbbmentem a mindjárt bepisilek érzés után és nagyon furán bizsergett mindenem, éreztem hogy ha még tovább csinálnám akkor sikerülne. Érzem legbelül hogy én képes vagyok erre de valamiért sosem bírom végigcsinálni! Ja igen és vibrátorral ment most ez, de áááh. Nem tudom hogy jó úton járok-e. Egyáltalán ezt kéne éreznem? Más is ezt érzi vagy csak ehhez hasonlót? A sötétben tapogatózom :( És megköszönném ha csajszik írnátok, hogy kinek hogy sikerül, vagy valami tippet hogy végre sikerüljön? Mert tudom hogy sikerülni fog, érzem hogy nem vagyok messze, csak az az 1-2 lépés hiányzik!!! :((((

Talán így a szexet is jobban élvezném szegény párommal, mert eleve úgy állok hozzá hogy úgyse megyek el mert nekem még sose sikerült. Hiába próbálkozunk, tudom hogy először nekem, egyedül kell "legyőznöm" saját magam, hogy aztán boldogan nyithassak barátom felé...


2012. jan. 17. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy technika az orgazmus eléréséhez: [link]

Próbáld ki.

2012. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem nem kell feltétlen spriccelős orgazmus :D annak örülnék ha egyáltalán lenne :(
2012. jan. 17. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a spriccelősön a hangsúly. a technikán, mint mondtam.
2012. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez G pontos ingerlés.
2012. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyes nők anális izgatás útján könnyebben eljutnak a csúcsra, esetleg próbáljátok ki, és egy idő után már a másik lyukkal sem lesz gond az orgazmus
2012. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magad írod a megoldást, menj tovább, amikor jön a "bizsergős" érzés, robbanni fog... :)
2012. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!