Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A hüvelyi orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A hüvelyi orgazmus tanulható?

Figyelt kérdés

Volt már jó néhány kapcsolatom, de sosem jelentett problémát, hogy orgazmusig juttassam a páromat. Jelenlegi barátnőmmel ez nem mindig megy. Egy aktus nálunk kb egy óráig tart, és ez alatt előjáték utáni szakaszt értsd, magát a behatolást. Egy aktus alatt vagy tízszer van úgy, hogy mindjárt elélvez, már csak egy hajszál hiányzik. Aztán mégsem, valahogy lelohad az izgalmi állapot. Én valamelyest tudom befolyásolni az én orgazmusomat, de lehetetlen megállapítani, hogy a most következő csúcs az lesz neki az igazi, vagy ez még csak az ötödik, még lesz ezen kívül nyolc.

Próbáltuk már úgy, hogy ő van fölül, úgy mozog, ahogy neki a legjobb. Így még sosem élvezett el. Ha a nyelvemmel kényeztetem, akkor azért gyorsabb, de akkor is megvan az, hogy mindjárt elmegy, de aztán mégse. Ezerszer kérdeztem, hogy mit csináljak amikor majdnem a csúcson van. Legyek gyorsabb, lassabb, gyengébb, durvább, mozogjak hosszabban? Erre mindig "nem tudom" a válasz.

Hogyan lehet ezen segíteni?



2017. márc. 25. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Kiserletezel ...

Am.meg maazturbaljon elotted ...

2017. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor voltam így, aztán egyszercsak jött. Igazából nem tudom megmondani mitől, csak jött. Talán sikerült teljesen ellazulnom, vagy úgy igazán beleélni magam...


Szóval türelem, és kísérletezzetek sokat. 😊

2017. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik! Kicsit bővebben?
2017. márc. 25. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Masztizzon előtted, hogy lásd, mi okoz neki akkora örömöt, meddig nyújtja, hogy éri el


N

2017. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Én nem is érzek ott belül semmit, hiába van tapasztalt pasim aki ért hozzá, csak fáj ha ujjaz. Csak csiklón keresztül tudom elérni, pedig elég sokat próbáltunk régebben is minden technikát.

N 40

2017. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!