Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha tetszene nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tetszene nektek valaki nagyon de nem lép, viszont lenne egy másik srác (aki azért nem unszimpatikus) és bepróbálkozna, majd megcsókolna, mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Esetleg ha az lenne hogy aki tényleg tetszik neked (és akár te is neki) azt még csak nemrég ismerted meg, azért áll így a dolog, a másikat viszont már három éve ismered de eddig abszolút nem képzeltél el vele többet, és így próbálkozna be az utóbbi?
2017. júl. 31. 21:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy felejtsem el hogy talán más tetszik neki?
2017. júl. 31. 21:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval ha egy unszimpatikus srác, fogná magát és megcsókolna... hát, valszeg úgy b_sznám pofán, hogy beleszédülne.
2017. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem jól értelmeztem amit írtál.

Hátha a 3 éves ismeretseg után nem képzeltem vele semmit akkor most miért?

Ha viszont képzeltem akkor mérlegelném a helyzetet, hogy talán melyik a reálisabb. Várakozni arra akit szeretek, de ő nem biztos, hogy ezt viszonozza tehát egy képlékeny dolog vagy választok egy olyan fiút aki tetszik is kicsit(de nem annyira mint a másik) és ő róla viszont tudom hogy viszonozná az érzéseim. Ez nehéz, de én talán időt kernék a másodiktól, hogy jobban megismerjem esetleg jobban elmélyüljön a kapcsolatunk és, ha mégsem érzem azt amit kéne akkor időben közlöm vele, de idővel akár az erzések is megjöhetnek iránta. Ha megcsókolna, de máshoz kötnek érzesek akkor én elmondanám neki a kialakult helyzetről a véleményem, hogy örülök is meg nem is, mert van ez meg az. Ha a masodik fiú elfogdja es hajlandó várni az már egy jó pont.

2017. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Ez a három éves "ismertség" olyan lenne hogy évente 1-2-szer találkoznál vele, mert messze lakik. De mondjuk odaköltözne a városodba, ezért határozná el magát hogy mbepróbálkozik.
2017. júl. 31. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 3 évig nem mozgatott meg bennem különösebben semmit, akkor nem érdekelne az a srác.. Én az 1.-nél maradnék, és valszínűleg rászánnám magam, hogy én szólítsam meg. Nem várnék rá azért x évet.

Nálam nem működik a mondás, hogy ha nincs ló, akkor jó a szamár is :D

2017. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!