Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire lehet hinni a teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni a teszt hitelességében? (Kinsley-skála)

Figyelt kérdés

Konkrétan erre gondolok: [link]


Megbízható ez a teszt?



2018. szept. 15. 09:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Kinsey
2018. szept. 15. 09:57
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Eléggé annak tűnik! Nekem 0 jött ki azaz hogy nálam heteróbb a világon nincs! 🤘🤘🤘🤘
2018. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Na most én is kitöltöttem.Az jött ki, amit enélkül a teszt nélkül is tudtam.Kizárólag heteroszexuális vagyok.Viszolygok a saját nememtől, sosem mennék bele olyan szexuális együttlétekbe, amikben más nők is vannak.
2018. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezem, mert nekem 8-as jött ki és eddig azt hittem én naiv, hogy biszex vagyok.. :D Aztán ez a teszt meg azt mondja, hogy cső leszbikus.. Azért kételkedem továbbra is a teljes hitelességében.
2018. szept. 15. 10:12
 5/13 anonim ***** válasza:

Én 3 félekeppen töltöttem ki.

Az első szerint középúton vagyok a hetero es a leszbi között, a másik teszt alapján leszbikus vagyok, hetero vonásokkal, harmadjára pedig hetero, eros homo beütéssel.


Csak a teszttel nem tudom megállapítani, hogy milyen vagyok.:)) Többféleképpen is ertelmezhettem a valaszaimat, kérdéseimet. Azt meg főleg csak én tudom, hogy most kíváncsiság hajt vagy érzelmeket is érzek nők iránt. Szerintem egyébként csak szexuális kíváncsiságból szexelnék velük. Ettől fuggetlenul Sosem tennék ilyet,mert nem vagyok egyéjszakás tipus...:D Na most ezt elemezze a teszt.:)

2018. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire. A depit (ami nem elmebaj, hanem állapot), is több kérdéssel állapítják meg. Ez is egy nők lapja szintű faxság, akárcsak a Freud féle péniszirigység-elmélet.
2018. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Tudom magamról, hogy heteroromantikus biszexuális vagyok, azaz csak férfiak oldalán tudom elképzelni magam, viszont vonzódom a nőkhöz is (szexuálisan).


Nekem a teszt azt írta ki, hogy alapvetően homo vagyok hetero beütéssel.

Egyáltalán nem megbízható számomra. Túl keveset kérdez, amiből még lehetne állapítani normálisan.


(Egyébként kipróbáltam egy másik tesztet is az oldalon, aminek szintén tudtam az eredményt előre és az a teszt is hasonlóan rossz eredményt mutatott.)


21/N

2018. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Ne higyj a tesztnek

Hülyeség

2018. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez a teszt röhejes. Kiszámolja hogy hetero vagy-e, miután megkérdezi hogy viszolyogsz-e a saját nemedtől a szexben. Hát nagy tudomány kell hozzá.
2018. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

A skála maga jó ötlet, de a kalkulátor fa...ság.

1000%-ig biztos vagyok benne, hogy leszbikus vagyok, mindig is az voltam, erre kiadja, hogy félúton vagyok homo és hetero közt. Hát, kösz nem.

2018. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!