Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az hogy maga a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy maga a farok nem igazán vonz, sőt a férfi testen semmi se érdekel, viszont elképesztően kíváncsi vagyok arra hogy milyen érzés egy lánynak oráloznia?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 16:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést jó hülyén fogalmaztam meg, szóval egyszerűsítve: Egy másik hapsi testén semmi se izgat viszont kíváncsi vagyok arra hogy milyen érzés lehet szopni, mivel érdekel hogy mit érezhet e közben egy lány.
2018. szept. 17. 16:48
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Maradj a nőknél. Sz..ni rossz, nem hiába van ez a szitokszó.
2018. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Pedig jó, az elsőre ne hallgass
2018. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak simán nem vonz, vagy kifejezetten undorodsz a gondolattal, hogy egy férfivel lefeküdj? Utóbbi esetben keress egy lányos pasit vagy egy leszbikus pre-op transz csajt.
2018. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*gondolattól (nekem se megy ez a fogalmazósdi)
2018. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Na és az milyen, amikor maximum a farok vonz, a férfiak és a férfias vonások nem? Ezt se tudom igazán hová tenni.
2018. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy azért csak, csak érdekel a farok, ha kíváncsi vagy arra, hogy milyen érzés sz*pni.

Nagyon jó, naponta többször is csinálnám, ha lenne kivel.

2018. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hatosnak nem értek egyet a bejegyzésével . Nagyon is van olyan , hogy semmi más nem érdekel egy fickón csak a farok . Ezzel én is pont igy vagyok . Kifejezetten taszitanak azok , amiket némelyek annyira kedvelnek . Nekem csak a szép méretes csupasz farok vonz . A többi rész mundjuk egy csinos , nőies shemale esetén jöhet szóba . De azt is csak cumizni (kölcsönösen) szeretném .
2020. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már akkor ia egy beteg állat voltál amikor feltetted ezt a kérdést. Azóta megjöhetett volna az eszed!
2020. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!