Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinyalni egy lányt párkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinyalni egy lányt párkapcsolatban, megbocsájtható?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy milyen kinyalni egy lányt, de közben van pasim.


A férfiaknak rosszul esik, ha utólag megtudnak egy ilyen akciót?


2018. okt. 2. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Részemről nem megcsalás, ha a feleségem nővel van.

Annyi kitétel van, hogy diszkrét legyen és tudjak róla, de itt is csak maga a tény érdekel, hogy ne kezdjek el gyanakodni.

2018. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Akkor te nem hetero vagy.

De ez is megcsalàs, pont úgy mintha férfit sz.pnál le.

2018. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Akkor gondolom az sem lenne megcsalás, ha ő leszopna egy srácot.
2018. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez már megcsalas

Szóval nem

2018. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem párkapcsolatban egy nőnek kinyalni egy nőt nem akkora nagy bűn mintha egy pasit cumiznál le
2018. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

tisztázzuk, minden kapcsolatban mások a határok, ezt jó tisztázni mielőtt még valaki megbántja a másikat. Extrém határok is lehetnek, mint "rá sem nézhetsz más lányokra", vagy "egy kicsapongó éjszaka még belefér, addig amíg hazajössz"


Számomra egy magcsalás nem a tetten, hanem inkább a hogyanon múlik. Vegyük a te esetedet. Engem nem zavarna, sőt még izgatna is, ha a párom kinyalna egy lányt. (sőt, meg is történt már a szemem láttára)

De ha ezt titokban csinálná, háttérben szervezkedne és a végén kiderült, hogy mit csinált és hazugságok, tagadások kísérnék, akkor az nekem nagyon rosszul esne.


Szerintem a legjobb, ha nyíltak vagytok egymáshoz és a szexuális fantáziákat megosztjátok egymással. Hidd el, meglepő lesz a reakciója és sokszor ugyan arra vágytok, csak hát nem mertek szólni, mert ciki.


Ha szereted a párodat, nem akarsz csalódást okozni, de ki akarod próbálni a fantáziát, az csakis akkor megy, ha nyílt vagy vele

2018. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a csajom lennél, és titokban csinálnád, és utólag derülne ki, erősen megkérdőjelezné a további kapcsolatunkat. Előre megbeszélve, hogy biszex vagy, és szeretnél néha csajozni, nem mondanék nemet. Még talán a közös hálószobánkat is átengedném, hogy jól érezzétek magatokat.
2018. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan mintha egy pasit cumiznál le.

Mit szólnál annak hogy ha a párod mögötted lecumizna egy pasit és ezt utólag megtudnád?

2018. okt. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as, nem borulnék ki annyira, mintha egy lányt nyalt volna ki.
2018. okt. 3. 09:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet,h már túl vagy rajta,nem húztad az időt. De én azt mondom,h mindenképpen beszélgess vele,elötte finoman a vágyaidról,vagy pedig csakis úgy csináld,h semmiképpen ne tudja meg utólag!!!
2019. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!