Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszabb párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb párkapcsolatban nektek mennyit kell "dolgozni" azon, hogy felizgassátok a másikat?

Figyelt kérdés
Tehát elég egy hosszabb csók, hogy felálljon/benedvesedjen a partner? Vagy több kell hozzá? Ha több kell, akkor mi?
2018. szept. 30. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Páromnak kb semmi. Meglát fehérneműben vagy meztelen és azonnal áll 5 év házasság után is. Nekem kell az érintés csók petting ahhoz hogy teljesen készen álljak, de ez mindig is így volt. Viszont nekem is elég az illatát megérezni vagy elég a látványa ahhoz hogy beinduljak
2018. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 év házasság után neki attól is feláll ha az ölébe ülök (ruhába). Nekem persze kell az előjáték, csók, simogatás, de ez mindig is így volt.
2018. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 éve vagyunk együtt. Neki egy hosszabb csók, egy kivágottabb felső is elég hogy harcra kész legyen. Nekem egy kicsit több kell, simogatás, a nyakam csókolgatása. De ez is csak 2 perc plusz időt jelent. Mindig is így működött köztünk.
2018. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 éve vagyunk együtt, de néha elég ha rám néz.

28n

2018. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!