Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A szexpartnerem kedvéért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerem kedvéért nem masztizok, hogy mikor együtt leszünk kívánósabb legyek, ez jó döntés? Mit szólnátok hozzá ha ilyen utasítást kapnátok? Büszkék lennétek a passzívotokra ha betartaná?

Figyelt kérdés

Én vagyok a passzív fél és úgy döntött nem masztizhatok a találkozásaink közt (ez kb két három hét) persze mindig izgatom kicsit magam de sosem élvezek el.

Aztán amikor találkozunk akkor már ő izgat engem és tényleg nagyon akarok majd vele szexelni és bevállalósabb is leszek emiatt:)

Legalábbis ezt gondoljuk.. :D mondjuk szerintem eddig jó, mert már nagyon kívánom és még csak 3 nap telt el az utolsó találkozásunk óta.


Napi 10 percet kapok arra, hogy plugot viseljek a fenekemben, hogy a behatolással ne legyen gondunk és ne legyen fájdalmasan szűk a fenekem amikor dug:)


2018. okt. 3. 20:14
 1/1 anonim válasza:
Ha jól esik akkor ne tartsd vissza magad!
2018. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!