Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon szeret, együtt dolgozun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeret, együtt dolgozunk, hogy szakítsak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nemrég estem túl egy szakításon, egy 4 éves kapcsolat után. Ez akkoriban volt mikor új munkahelyre kerültem. Az egyik kollégám megállás nélkül udvarolt nekem. Sokszor kikosaraztam, időt kértem tőle hogy gondolkodni tudjak, de mivel magam alatt voltam a szakítás miatt, ő pedig folyton nyomult, így végül összejöttünk.


Ez nagyjából két hete történt. Azóta az irodában szinte mindenki tud rólunk, be akar mutatni a családjának és a barátainak. Már a közös nyaralást tervezi.


Úgy érzem bele sodródtam ebbe a helyzetbe, de ő nagyon szerelmes belém. Én nem vagyok szerelmes belé, és valószínűleg nagy butaság volt összejönni. Mit tegyek, hogy hosszú távon együtt tudjunk dolgozni?



2017. jún. 24. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azért verte nagy dobra a kapcsolatotok, hogy igy biztositsa az egészet. Én egy friss kapcsolatot max. a legjobb barátnőmmel osztok meg, nem pedig igy..szétkürtölni. Ha már összejöttél vele, akkor biztos, hoyg van benne valami ami vonzó nem? Mindenképp beszélj vele és mond, hogy neked ez túl gyors és nem szeretnéd elkapkodni, ezért lépésről lépésre szeretnél haladni. Kérd meg, hogy ne kűrtölje szét, mert téged ez zavar. Viszont én úgy gondolom, ha hirtelen elhagynád most (ami megint egy lehetséges ocpió-ha tényleg működésképtelen az egész) akkor szerintem kellemetlen lesz a helyzet a munkahelyen..a kollégák valószinűleg nem fognak jó szemmel nézni rád..függetlenül attól, hogy semmi közük hozzá..sajnos az emberek szeretik beleütni mások dolgaiba az orrukat..
2017. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!