Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok neki elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok neki elég jó és miért nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit januárban ismertem meg, és nagyon szeretek a mai napig, csakhogy két hónap járás után kiderült hogy más lánnyal is együtt volt, elhagytam. Pár hónapja elkezdtünk megint beszélni és mondtam neki hogy felőlem lehet valaki mással is, csak legyen velem, mert nagyon szeretnék a barátnője lenni. Minden rá emlékeztet még egy röpke fűszál is, szóval szeretem őt, szerelmes vagyok. Régebben úgy gondoltam, hogy nem baj ha van valakije rajtam kívül, mert én még nem vagyok kész a nemi életre. Még most sem állok készen, és ezt ő tudja is, hogy nem akarom még. Lehet hogy ezért nem érdeklem őt annyira? Nem akarnám eröltetni, de ha az ő szemszőgéből nézzük, akkor talán boldog hogy egy csajjal több...Tetszem neki, csak nem sok időt szán rám,a nem sokat úgy értem hogy van hogy néha négy napig semmi hír felőle... :( Én tudom hogy egy normális, épeszű nő ott hagyná őt secperc alatt, viszont én nem tudom őt ott hagyni, sőt mitöbb, ragaszkodom hozzá, képes vagyok magamat lealacsonyítani, csakhogy vele legyek, de még így sem kellek neki... :( elég szépnek tartom magam, az utcán utánam fordulnak, vannak udvarlóim, nekem mégis ő kell...A megtestesült hűtlenség... Nem azért mert macsó, hanem mert szeretek vele beszélgetni, szeretem hogy megértő, hogy SOHA nem kapja fel a vizet, hogy amikor beszél, nagyon logikusnak tűnik a gondolkodása, elegáns, diszkrét. Szeretem az illatát, a bőrét, a két fogsora közötti kis rést, amikor mosolyog. (:Tudom hogy hiba, ha elfogadom a hűtlenséget, fél évig őröltem magam miatta, de ha egyszer nekem senki másra nincs szükségem, csak őrá? Szeretnék szeretve lenni, de nem mindegy kivel, csak vele!:( Segítsetek, kérlek! 18\lány

2018. okt. 2. 21:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és ő 26 éves (:
2018. okt. 2. 21:04
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Az amit írtál az férfi jellemzés, a férfiak éreznek így ha nagyon szeretnek egy nőt, aki foglalt. Miért adod ki magad 18 évesnek, és lánynak? mikor ordít az írásodból hogy minimum 40+ férfi vagy?
2018. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Pár hónapja elkezdtünk megint beszélni és mondtam neki hogy felőlem lehet valaki mással is, csak legyen velem, mert nagyon szeretnék a barátnője lenni."

Senki nem fog szeretni vagy tisztelni egy lábtörlőt. Ha jót akarsz magadnak, akkor megszakítod vele a kapcsolatot és továbblépsz, ha nem, akkor szenvedj csak tovább.

2018. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok negyven plusszos férfi... te jó ég, jó furcsa hogy valaki annak nézrtt, nem baj az is egy vélemény
2018. okt. 2. 21:11
 5/11 A kérdező kommentje:
a harmadiknak igaza van, tudom ott kell hagynom őt, de olyan nehéz!! sok mindent csináltam már amihez sok kitartás kell, de ebbe egyelőre beletört a bicskám
2018. okt. 2. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezt nokent meg olvasni is megalazo volt. Szerinted egy felnott ferfi mit kezdjen egy rajongo kislannyal, aki meg csak dugni se akar, de emellett meg le is alacsonyitja magat egy olyan szintre hogy nokent tisztelni sem lehet ot? Semmit. Ne egesd magad mert par ev mulva verni fogod a fejedet a falba. Ez a pasas sosem lesz veled es igy jarsz az egesszel a legjobban.
2018. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát mert lehet, hogy hűséges, és a másik csajt, akivel van, zavarná; és nem akar magának lelkiismeretfurdalást, meg titkolózni, ővele most komoly kapcsolata van; tehát neki ez így jó így. Te meg nem kellesz oda fölösleges harmadiknak, meg talán lehet úgy gondolja, veled se lenne etikus, meg hitegetésnek élnéd meg; vagy pedig lehet, hogy azt nem akarja megkockáztatni, hogy te csak hitegetnéd őt esetleg, és sose fordulnának komolyabbra a dolgok veleĐ; a mostani barátnőjével meg megkap mindent ami kell neki, nem kell oda harmadik; de szimpatizál veled, az biztos. Meg amúgy pl nemtom tetszel-e neki annyira; meg pl nem akar egy már most jól működő kapcsolatot beáldozni egy esetleges nembiztosért, meg hogy nem is akarja megkockáztatni, hogy pl olyankor felhívd , amikor a barátnőjével van; lehet, hogy szóval vele d ilyen kicsit távolságtartó marad ezek okán.
2018. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezek jók amiket írtok, mert arra sarkall, hogy tovább lépjek, de félek hogy pofon nélkül sehova se fogok moccanni
2018. okt. 2. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van keresztje. Neked ez, hogy egy érzelmileg nyomorék emberbe vagy szerelmes. Nem lennék a helyedben.
2018. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen soha, senki nem fog komolyan időt tölteni olyannal, aki kijelenti, hogy nem áll készen a szexualitásra. Soha. Senki. Minden nemileg érett férfi a szexet keresi a kapcsolatban (sokan szerencsére ennél többet is, de azért ez egy alap dolog), ha egyébként ezt megkapja más forrásból, akkor te mégis, mit tudnál neki nyújtani ezen kívül? Azt látjuk, hogy méltóságot és tiszteletrevalóságot, nőiséget, misztériumot nem. De akkor mégis, miért legyen veled? Még megdugni sem tud, a társaságodban sem mutatkozhat, mert magad is megalázod, nemhogy őt. Ez a gondolkodás nagyon gáz, nőként szégyellem magam helyetted is.


Nőjj fel. 18 évesen már lehetne ennél több eszed. Én is voltam 18, én is voltam halálosan szerelmes, én is csináltam ciki dolgokat, és utólag nagyon megbántam. Sokkal többet érsz néha a hűvös távolságtartással, mint a megalázkodó pincsizéssel. Gondold csak el ezt fordított esetben, te hogy reagálnál egy ilyen könyörgő fiúra? Nem fogsz beleszerelmesedni, ezt garantálom neked.

2018. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!