Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak és nők! Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők! Ti hogy szoktatok puncit nyalni? Milyen technikákat ismertek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 5. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Az alapelv, hogy ne böködd a nyelved hegyével azt a csiklót, hanem a nyelved közepével nyald. A gyors orgazmushoz az kell, hogy ne variálj túl sokat a mozgáson. Fel-le oszt' kész. Esetleg indításnak lehet jobbra-balra is, de aztán ha megvan a gerjedelem, akkor ne kalandozz.

A konkrét csiklóizgatás előtt bemelegítésnek én kicsit elkalandozok a nyakánál, foglalkozom a mellekkel, a bimbókkal, a hassal, a köldökkel, és végignyalom a fenekétől a szemérembdomjáig.

2018. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

...okés egyébként ha kellőképpen ügyes vagy, akkor körkörös nyelvmozgással is megpróbálkozgatsz. Én is be szoktam vetni.

Ja: 36F

2018. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vettem észre, hogy ha már kezd hangosodni a nő és közeledik az orgazmushoz, ott nem szabad váltani, gyorsitás az egyetlen megengedett dolog olyankor.
2018. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintén, én csak úgy random nyalogatom, meg ujjazom, mert fogalmam sincs melyik pont mitől jobb vagy rosszabb, mert kb mindig más jó, más rossz, akkor is ha két perccel azelőtt még jó volt vmi... De a barátnőm mindig elélvez, szóval szerintem tök mindegy. :D neki jó, nekem meg ez számít


27F

2018. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És is olvastam már sokat a nyalásról, de itt is elolvasok sok mindent, hacsak nem sír le az irományból, hogy puncit még csak kerítésre rajzolva nyalt. A lényeg nálam a nyelvemmel a csiklót nyalom a Hölgy vágya szerint, ha nincs vágya, bátortalan, akkor a "standard"nyalás, és a G-pont izgatása a titkos fegyver. A G-pontos ujj is változó "G-pontonként hogy mit kíván, de ha fnom az ujjad lehet érezni a lüktetést.
2018. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj a reakcióira, nem kell figurát/helyet váltani, ha érzed, hogy most jó neki.

Váltogasd a teli nyelves és nyelvhegyes technikát.

Ha elmozdul, maradj a helyeden, azért mozog, hogy más részt is a szádhoz tegyen.

Kombináld ujjazással, dugd a szájába az ujjadat, kapd el a melleit - lepd meg!

A csiklót csak egy idő után és finoman izgasd, de ha nagyon beindult, mehet a pörgetés. Sok nyál mindig!

2018. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagybotos ***** válasza:
A csókolódzás alső száj-ajak fül, nyak mell, GERINC nyaktól végig, ánuszig. újra mell lefelé combbelső fentről le és igen lassan a vénusz domb közelébe, köldöktől LASSÍTS amikor lassan eléred a vénuszdombot,akkor alig érintve körbe, lassan.alig érinve, majd kicsit erősebben--figyelj reá!-- kisajkak, alig, erősenbben, mielőtt a vulvához érsz felette közel hozzá, hogy érezze a légzésedet ÁLLJ MEG akár fél percre felette Az a jó, ha már könyörög. Vergődik...a kisajkakon belül sokáig csak a nagyés kisajkak, Fontos a lassú megközelítés. Érezze, hogy szereted a szőrét, az ízét. a vulvába dugd bele a nyelved, és ki-be..Egy "tanfolyamon" azt ajánlották, h. először kereszbe kezdj el nyalni. Nyöszörögjön! lassan közelíts a csakló felé. hosszú nyelvcsapások, gyorsabb -gyorsabb. Ha tudsz körözz a nyelved hegyével a csikló körűl. (nyakorlas punci nélkül.) gyorsíthatsz rezegtetni a nyelvet a csiklón. Orgazmuskor lehet hosszan és rányomva a nyelved. Érezze, hogy ettől te is izzasz. De te vagy aki kontrollálod az egészet! ő ki van szolgáltatva neked. Én két éve már nem tudok behatolni. Hál' isten imádok nyalni, és el is megy a holgy többsazör is.82F
2018. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!