Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen technikákat ismertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen technikákat ismertek az orgazmus késleltetésére?

Figyelt kérdés

A párommal pár hete feküdtünk le először (mindketten szüzek voltunk még) és én elég hamar, alig 1 perc alatt elmentem. Pár napja sor került a másodikra, majd a harmadikra, és ugyanúgy gyorsan mentem el. Előtte persze sokszor pettingeltünk már és amikor kiverte akkor egész sokáig bírtam, de szexnél nem tudtam visszafogni. A másik gond, hogy ő viszont elég sok idő után tud elmenni (ujjazásokból tapasztalva).

Fiúk, férfiak! Ti mit csináltok amikor érzitek hogy jönne de még korai?

Normális, kultúrállt válaszokat előre köszönöm!


2015. jún. 13. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Idővel jobb lesz :)

Barátom is ilyen volt az elején, most már sokáig bírja

2015. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, van egy módszer, amivel egyszerűen csak kiömlik belőled az ondó, de a makkod nem lesz érzékeny, így mehet tovább és a vágy is megmarad, csak ehhez a lánynak a fenekedbe kell nyúlnia, amit gondolom nem nagyon akarsz. Szóval ha érzed, hogy jön, csak vedd ki, és nyald a lányt.


16/L

2015. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nagybotos ***** válasza:

Te kedves leány! Te ne késleltesd! jöhet a 2. és a3. orgazmusod. Örűlj neki, hogy a fiúd soká bírja!

83F

2018. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagybotos ***** válasza:
Kedves fiú! A makkodat előre befújod érzéstelenítő szerrel, /amit műtéteknél is használnak/ De a te élvezeted ettől csökken. VAGY Esetleg próbálj gumit húzni.
2018. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!