Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés az első anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első anál dugasz (plug) használata?

Figyelt kérdés

Nekem most lesz az első és nem tudom mire számítsak a barátommal és a barátnőmmel el akarunk menni sétálni és a barátom felhozta és megbeszéltük hogy séta alatt bennt lesz ha valakinek van valamilyen tapasztalata az írja meg és azt is hogy milyen típus volt/van neki

20f a barátnőm 18 a barátom 21



2018. okt. 7. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk én nem sétával kezdeném.. Nem árt kicsit szokni, hogy milyen érzés.

Célszerű olyat venni ami a nyakánál elkeskenyedik ugyanis az nem akar kijönni a helyéről. Mondjuk nem ért ha olyan fehérnemű van rajtad ami még pluszban segít benntartani, mert egy tüsszentésnél vagy hirtelen mozdulatnál ahol az izmok önkéntelen megfeszülnek, ott hirtelen kilökődhet:D


Egyébként izgalmas érzés, hogy kitölt és mocorog benned valami.

2018. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Baratnom szokott hasznalni.
2018. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért nem a lakásban póbálod ki először ahol ki tudsz menni a mosdóba ha valami nem jó.
2018. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ti ilyen 3as kapcsolatban vagytok? :)


Ha ez lesz az első, vegyél kicsit, é előbb otthon próbáld ki :).

2018. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most akarunk venni egyett. Kiváncsi vagyok én is már nagyon
2018. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha még análszűz vagy, akkor lehet hogy kellemetlen lesz. De ha nem ismeretlen az anál részedre, akkor nem lesz gond. A legfontosabb, hogy bőven legyen síkosító, mert addig lesz kényelmes és izgató, amíg a plug síkos. Ha kiszárad, akkor kicsit kellemetlenné válhat, ilyenkor ki kell venni, és újra síkosítani. :) De amúgy nagyon izgi plugot hordani, én szoktam rendszeresen. :) Kellemesen izgat belülről, de nem zavaróan, csak éppen annyira, hogy fel legyek folyamatosan spannolva. :) Én imádom! :)


F

2018. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Először otthon próbáld ki, pár órára, csak utána menj sétálni vele.
2018. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó érzés :)

először próbáld ki otthon, és ilyet vegyél, nekem ilyen van:


[link]


szoktam boltba menni vele, már voltam munkában is úgy :) izgató :)


27/L

2018. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as!

Mennyi időnként kell újra síkosítani pl munkában? Hosszútávon neked nem túl kemény hogy acélból van?

2018. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen van. Gyakran berakom otthon vagy amikor sétálni megyek
2018. okt. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!