Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudom kiigazodni magamon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiigazodni magamon és fogalmam sincs mihez kezdjek?!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy abban biztos vagyok, hogy biszexuális vagyok. Az a gond, hogy legjobban idősebb férfiakra (40+) izgulok fel a legjobban, ugyanúgy női testre (szintén leginkább 40+) is feláll, de nem szoktam akkorát élvezni, mint az első esetben. A saját korosztályom és úgy 30 alatt egyik nem sem tud szexuálisan felizgatni. Viszont fiúval el sem tudom képzelni, hogy párkapcsolatban legyek, mert vágyom a női gyengédségre, szeretetre és arra, hogy programokat csináljak egy lánnyal, mint ahogy azt egy kapcsolatban szokás. Nem volt még senkivel sem kapcsolatom, se semmilyen együttlét sem. Nagyon betegesnek érzem ezt az egészet és nem tudom mihez kezdjek magammal. Léteznek egyáltalán ilyen emberek, akik az ellenkező nemmel vannak párkapcsolatban, de szexuálisan a másik nem mégis jobban izgatja, csak kapcsolatot azzal már nem tud elképzelni? És miért van az, hogy nagydarab, szőrös öreg emberekre izgulok fel a legjobban? Ez valami beteges apakomplexus lehet?

2018. nov. 1. 10:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: 19/F
2018. nov. 1. 10:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen pasira vágyok :$

F

2018. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces igazán
2018. nov. 1. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Tanuld meg elfogadni magad. Hidd el az LGBT közösségben ez sokkal gyakoribb, mint gondolnád! A te eseted az, hogy biszexuális vagy, és heteroromantikus. Ez azt jelenti, hogy szexuálisan mind a két nemhez vonzódsz, viszont érzelmileg, mentálisan csak a női nemhez. Bár fura lehet, hiszen mégiscsak nem olyan elterjedt a társadalmunkban ez az eset, de biztos vagyok benne, hogyha megtalálod a számodra megfelelő párt, akkor megérti. Ha pedig nem, akkor tovább kell lépni. Ilyen vagy, ezen már nem tudsz változtatni, de én úgy gondolom, hogy biztos van olyan nő, aki ezt megértené. Illetve, a szexualitás nem fekete-fehér, inkább egy spektrum. Erre fejlesztettek ki egy skálát, Kinsey-skála néven. Nézz utána! Ha gondolod, tudok küldeni angol nyelvű tesztet hozzá.

Azt pedig, hogy miért izgulsz szőrös öreg emberekre nem igazán tudom megválaszolni, hisz nem ismerem az életedet. De viszonylag sok heteroszexuális nő jobban szereti a nála idősebb férfiakat, talán az a gondolat teszi, hogy a másik fél tapasztaltabb, esetleg jobb lehet az ágyban ilyesmi. De ezt már nem igazán tudom.

A lényeg, hogy tanuld meg elfogadni magad! A szexuális orientációd csak egy részed, nem pedig az egész önmagad. Ez egy olyan dolog, mint a magasság: nem tudod megváltoztatni és nem ettől leszel jó vagy rossz ember.Ne szégyelld magad emiatt! Szerintem keress magyar/idegen nyelvű közösségeket, elsőnek online, később pedig valóéletben, amik kifejezetten LGBT központúak! Ők tudnak lelki támogatást adni, esetleg megismerkedhetsz hozzád hasonló emberekkel. Sok sikert! :)

2018. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató volt!
2018. nov. 2. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez téged megnyugtat, elég sok biszex fiú, férfi jár hasonló cipőben, mint te. Sokan, köztük én is, romantikázni csak nővel tudnak, és működik náluk a házsság, család intézménye. Mellette viszont férfiakkal szexelnek. Van, aki titokban megcsalja a feleségét egy, vagy több férfivel, és van aki, mert az asszony megértő, a feleség tudtával jár egy barátjához szexelni, vagy fogadja a lakásán.
2018. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!