Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudok kiigazodni rajta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni rajta, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tetszik a suliból egy srác, sokáig jóban voltunk, haverkodtunk és időközben belé szerettem, de idén augusztus elején úgy döntött, hogy valamiért letiltott mindenhonnan. Nem értettem, smsben megkéreztem, hogy miért tette, de ott sem magyarázott el semmit, csak annyit, hogy "más világban élünk". Aztán a legjobb barátom rákérdezett -mert segíteni akart-, hogy "mi van velem(mármint én)", meg elmesélte neki, hogy megbántott engem, de neki csak ennyi volt a válasza: na b**dmeg. Emiatt a legjobb báratom azt tanácsolta, hogy ne foglalkozzak vele, mert egy nem fogad el engem és nagyképű. Tegnap sulikezdésnél viszont próbált kapcsolatot teremteni velem, de rá sem hederítettem és ma velem nem próbált kontaktust keresni... kívül, belül meg összeroppanok, úgy érzem, hogy összeroppanok, annyira fáj minden, fáj ahogy bánt velem, fáj ahogy próbálom hidegen hagyni, fáj hogy felfogta és így válaszol rá, fáj hogy úgy érzem életem egyik legfontosabb emberét így elveszítettem, és a szülinapomon se köszöntött meg, ami egy hete volt. Dühös vagyok, hogy csak így lerázott, majd úgy tesz, mintha mi sem történt volna, de roppantul hiányzik mindene belőle, úgy érzem, hogy ő életem párja, akit nem kell szégyellnem, vele mindent megoszthatok és ezt történt. Voltam már többször is szerelmes és volt már szerelmi bánatom, de ez fájt a legjobban.


Én 18/f, Ő 19/f



2018. szept. 4. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Megértem és sajnálom

Szerintem hagyd ezt a fiút mert nagyon bunkó volt és megbántott

Biztos találsz egy sokkal aranyosabb fiút hidd el!!

2018. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem várj egy kicsit, majd letisztul a helyzet. Ha jön egy korrektebb srác, ne hagyd ki. Hátha mégis jobb pasit találsz ennél.
2018. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Jelenleg így érzel, de majd egyszer túl leszel rajta és belátod, hogy sajnos ő csöppet sem az volt, akit a lila ködben láttál. Aki képes szó nélkül így letiltani és még magyarázatot sem ad rá (főleg úgy, hogy a leírásod alapján semmit nem tettél vele), az még a barátságodat sem érdemli meg. Legyél erős és kitartó, majd találsz helyette mást, olyat, aki meg is érdemel téged.
2018. szept. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem azért annyit megérne, hogy beszéld meg vele. Próbáljátok meg őszintén, de akkoris legalább nem ilyen kellemetlenül van lezárva; lehet, hogy még az a beszélgetés jól jönne, hogy el tudd őt engedni; meg ő már keresett is téged; akkor msot keresd te. Ha letiltott, és nem oldotta fel, akkor élőben menj oda. Vagy pl valaki követet küldj oda, és kérdezze meg, hogy átbeszélné-e veled a dolgokat, vagy valami, hogy legalább még egy beszélgetésre szükséged /getek lenne, hogy lezárjátok-e ezt most, vagy mi van.
2018. szept. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
*csak azért gondoltam ezt a küldötteset, hogy ha elfordulna, vagy sanszos,hogy nem beszélne veled, nem kérne belőled, nem kívánna veled társulni egyáltalán; na ,arra az esetre segédkezhet a pajti.
2018. szept. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

*amúgy lehet, hogy a múltkor pont magyarázatot akart adni


Ja és amúgy lehet, hogy ő nem is meleg , és azért tiltott le, mert észrevette, hogy úgy közelitesz felé.

2018. szept. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet, hogy Ő csak most konstatálta, hogy te extrákat is szeretnél, nem csak a barátságát?


Tudják rólad, hogy szerelmes lehetsz egy fiúba (is)?

2018. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most megint elkezdett köszönni nekem. Nekem túl magas ez a srác
2018. szept. 12. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy átgondolta. Mindenképpen beszéljétek meg, és akkor legalább annyit nyersz, hogy tudni fogod értelmezni a dolgokat, a dolgait. Mert mondd meg neki, hogy nem érted, hogy most mi van, vagy mi történt, vagy ki rontott el és mit; vagy miért tiltott le, miért haragudott meg, vagy valami magyarázat kéne oda. De amúgy ez a magyarázat kéne oda ezt így konkrétan ne mondd, mert túl erőszakosnak fogsz tűnni, és nem fogja megmagyarázni, csak megijed, ha túl erősen közelítesz, leet ,hogy támadásnak fogja értékelni.
2018. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. szept. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!