Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik ő. Nem vall a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik ő. Nem vall a férfiakra, hogy sírjanak a hiányérzettől, de ki jött belőlem. Éreztetek már így, sírtatok a párotok hiányában? Leginkább férfiak válaszát várom, mert szerintem férfiak nem gyengülnek el ennyire (vagy nem mutatják).

Figyelt kérdés

4Éve vagyok vele együtt, nagyon szeretjük egymást.Nem találkoztunk majdnem egy hete.Hiányzik a hangja, érintése,hogy lássam őt.

Zárójelben megjegyzem, nem vagyok már fiatal fiú.


2009. ápr. 11. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Off: Bárcsak én is találnék végre olyan fiút, aki ennyire tud szeretni...Ritka kincs az ilyen!
2009. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
de édes:) szerintem ezzel semmi gond.. vannak olyan srácok/ férfiak akik az érzéseiket nem mutatják ki... sok makacs.. fáj nekik, h nincs velük a másik,de nem mutatják ki hanem inkább marad a hideg tekintet és az elviseljük téma..:d szerintem ez jó dolog:) biztosan iszonyúan szereted:) de hát még csak 1 hete nem láttad... vedd el feleségül:P és ment vele mindenhová:)
2009. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Húúú te aztán tényleg nagyon szeretheted, lennék a barátnőd helyében :)
2009. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
*menj:D
2009. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs "Ő" és engem ez tud kiakasztani, és már sokszor a sírás szélén álltam, csupána szüleim miatt fogtam magam vissza, tartom magamat... ugy ahogy ...20/f
2009. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is ettől félek, a barátnőm a nyáron másfél hónapig Németországban fog dolgozni, és nem tudom, hogy hogyan fogom kibírni. Leginkább sehogyan. Eddig a több mint két évünk alatt a legtöbb külön töltött idő 4 nap volt. Át tudom érezni,a mit érzel, én is, ha akár egy napig nem látom, már piszkosul tud hiányozni.

Nem tudom, meddig nem találkoztok még, de kitartás! :)

És ne vedd gyengeségnek, bennünk is vannak akkora érzelmek, mint a nőkben. És mi is lehetünk szerelmesek...

2009. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Külföldön van nem tudom felhívni.Most lenne rá lehetőség, de félek, hogy a telefonáláskor elérzékenyülök,nem halott sosem így.A jövő hétre jön haza, és nagyon hiányzik!35 éves vagyok.
2009. ápr. 11. 21:01
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
mondom én:) ha hazajön, kérd meg a kezét:)
2009. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Lány vagyok, lehet, hogy nem az én válaszom érdekel a leginkább, de szerintem az egy ostoba sztereotípia, hogy egy férfi nem sírhat, az ciki, ha egy férfi sír, egy férfinak erősnek kell lennie, és így tovább...

Szóval ezt ne tartsd "rossz" dolognak! Sőt!

Egy férfi nem érezhet? Nem szerethet? Nem hiányolhat? - ahogy látod, sok lány nagyon örülne neki, ha a párja képes lenne ennyire kimutatni a szerelmét.

És az meg főleg ne tartson vissza, hogy a párod még sosem hallott így. Ebből is csak azt látná, mennyire szereted őt.

Az én párom is elérzékenyült egyszer attól, hogy nem lehettünk együtt. Jobb híján msnen beszélgettünk, és egyszercsak hirtelen elköszönt, én pedig rákérdeztem, hogy miért megy el ilyen hamar. Arra meg azt válaszolta, hogy: "mert mindjárt sírok... Itt remegek, és nem tudok mit csinálni" - néztem rá (ő látott engem kamerán, de én nem őt, így nem értettem...) majd megszólalt: "annyira hiányzol. Úgy szeretnélek megölelni"

Tudod te, ez nekem akkor milyen jól esett? Attól én is elérzékenyültem, pedig lány létemre nem mondhatnám el magamról, hogy nagyon érzelmes lennék... Sőt. (23/L)

2009. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok bocs, de erre reagálnom kell. Nekem ez annyira tettszik! Szerencsés a barátnőd, hogy ilyen pasija van. Ne érezd rosszul magad miatta, hiszen ti is éreztek, szerettek, neketek is fájhat valami! Nem kell mindig erős férfinak lenni. Egyébként én is láttam már a férjemet sírni, nem is egyszer, ilyenkor nagyon tudtam imádni!!!! Soha ne szégyelld az érzéseidet!!
2009. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!