Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen volt az első sex? Mennyire eset jól? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 05:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
93%
Màs nők fejèbe nem làtok be, de èn szoktam magamat közben izgatni csak nem minden pòzban fèrek hozzà, ès 5 perc ki-be huzogatàs nem elèg ahhoz hogy simogassam magam a csiklòmnàl ès el is èlvezzek...
2018. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
93%
Fogalmam sincs miért játssza meg annyi nő, gondolom félnek kommunikálni a partnerükkel, nem akarják megbántani. Hogy miért nem izgatják magukat közbe? Hát ott a pont az előttem lévőnél. Vagy a pasitól várják. Vagy ismét, nem merik bevallani az igazat. Pedig jó lenne, és akkor nem lenne minden kérdésnél ahol valaki valami rosszat mer mondani a pasik teljesítőképességéről, hogy utána kapja a feldühödött válaszokat hogy igen a többi pasi nem na de ő, ő aztán ilyen meg olyan jó az ágyban.
2018. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
52%

19!

Mert szabad vélemény nyílvánítás van és a negatív vélemény is vélemény csak egyesek nem tudják kezelni...

2018. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
63%

Előbb még volt ennél jobb elfoglaltságod is.

Egyrészről a véleményed itt ugyan nem érdekel senkit, de ahogy látom a 26 százalékodból sehol se értenek veled nagyon egyet.

Másrészt az, hogy idejössz okoskodni és férfiként jobban tudni mi a jó a nőknek, mint a nők maguk. nem éppen normálisan megfogalmazott negatív vélemény. Ráadásul hatalmas nagy tévedés is hogy egy nőt csak egy férfi elégíthet ki, csak kb egy száz olyan női véleményt linkeltem be aki máshogy gondolja. :D

2018. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van miért is fárasztom én magam egy genetikailag félresikerültel.
2018. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
48%

26%?!


Mivel nem rég regisztráltam és én sokakkal ellentétben az igazat mondom nem amit a kérdező olvasni szeretne meg amit a többi ír hozzá csakhogy megmaradjon a pontszámom mert akkor vagyok valaki.

És férfiként merek okoskodni? Talán mert volt pár bnőm és ezáltal tapasztalatom talán több is mint egy húszéves divathomár kislánynak!

2018. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
92%
De azért csak fárasztod magad. :D
2018. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
73%
#26 Te rettentő buta és primitív vagy! 20/F/M
2018. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy #28 mit gondolsz. Ő egy mindenkinél okosabb, érett tapasztalt, intelligens férfi. :D
2018. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
48%
Az hogy ki hány százalékos,semmit nem jelent. Az én hozzászólásomat is lepontozták. Sokan azt hiszik ez a Facebook,hogy like.....ha nem tetszik nekik, akkor az nem hasznos....🤔
2018. nov. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!