Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van egyre több ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több ilyen "bi vagyok, de meg sosem vagy alig voltam csajjal" típusú srác? Tényleg ennyire nehéz csajozni, hogy sok fiatal srác feladja és átáll csak a farokra?

Figyelt kérdés

Sok ilyennel találkoztam az utóbbi években tizenéves vagy huszonpár éves srácoknál, hogy tizenévesen inkább a csajok érdekelték, próbálkozott is, de többnyire nem voltak sikerei, vagy csak minimálisak. Vagy mert külsőre nem jó pasi, vagy inkább mert hiányzik belőle az a spiritusz (tökösség, magabiztosság, jó duma, viccesség), ami kell a legtöbb lánynak (de amúgy normális, jó emberek.)


Kérdésem a fiatal biszex srácokhoz, hogy tényleg ilyen nehéz nektek már csajozni, mint akár csak a tőletek 5-10 évvel idősebbeknek volt a ti korotokban? Mert én nagyon sok nővel voltam fiatalon, mire eljutottam a srácokig.


30/F


2018. nov. 15. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami velem kapcsolatban stimmel:

Korábban csak a lányok érdekeltek, most már főként a fiúk, a lányok kevésbé. Lányokkal nem volt sok sikerem (csak egy barátnőm volt és az sem sokáig).


DE:

2018. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok (véletlen elküldte)


külsőre átlagosnak tartom magam, de nem vagyok magas (166cm).


DE:

A melegek/biszexek is legalább annyira válogatósak, mint a heteró lányok. Fiúval semmilyen tapasztalatom nincs. Ismerkedésen közben egy idő után vége az egésznek, valószínűleg mert rájönnek, hogy csak komoly kapcsolat érdekel nem pedig alkalmi

2018. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Továbbra sem lesz valaki homokos a

punci hiánytól!

Csak most kezdtedel ezeket a kérdéseket figyelni,illetve akik most jönnekrá,hogy a fütyköst szeretik azok nyilván most írnak. Ez már egy ilyen generáció azt is kiìrják ha egy fasszáluk meggőrbül.

Te ahogy írtad most jutottál a farkak közelébe,nem a pinahiány miatt. Mások is vannak így,most kezdte érdekelni őket a másik oldal.

2018. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész baromság.

Azért lesz valaki meleg, vagy biszex mert nem talál csajt?

Ha a pasizásra valaki időt tud szánni, a csajozásra miért nem? Ez azért van, mert a pasizásra több időt tud szánni, vagyis jobban érdekli.

Másrészt szerintem ezek a fiúk melegek, csak még maguknak sem ismerik be, és azzal nyugtatják magukat hogy biszexek?

Nehogy azt mondja már nekem valaki, hogy egy huszonéves srác még egyszer sem volt csajjal, de már több faszt fogott mint kilincset, az heteró :D

2018. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!