Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti elmondanátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elmondanátok a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Szóval ha megkérdezném tőled, hogy szerinted van-e esélyem a legjobb barátnődnél és megkernélek, ne mond el neki, hogy tetszik nekem attól még elmondanátok neki? Egyáltalán mennyire beszélitek meg az ilyeneket?

18/F



2016. máj. 20. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

1. Sose bízz senkiben.

2. Mi a francért lenne baj ha elmondaná? Sok félénk fiú van, te is az vagy, mert ilyet csak ők kérdeznek. Akkor legalább ne takargasd milyen vagy mert úgy is kiderül. Jobb ha elmondja annak aki tetszik neked, mert ha neki bejössz, akkor legalább talán ő mert kezdeményezni ha már neked nincsenek tökeid. Ha meg nem jössz be neki, akkor mit vesztettél? Szégyelled ő tetszik és nem akarod hogy kiderüljön, vagy mi?

2016. máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a legjobb barátnőm, így mindent megbeszélek vele. Ha egy srácnak bejönne a bnőm, lehet h nem azonnal mondanám meg neki, hanem előbb kicsit puhítgatnám, h nézze meg, milyen aranyos az a srác, meg h sokszor néz rá... De előbb-utóbb kiderülne a dolog. De ha nem szeretnéd, h elmondja, honnan tudnád meg h mennyi az esélyed?
2016. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is félénk fiu vok így de ha mekerdezi egy szep lany megmondom h szerintem szép osz ez van :D
2016. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, tudok titkot tartani. De ha úgy érzem lenne nála esélyed akkor meg próbálnálak rávenni hogy vagy nyiss felé vagy hadd mondjam el neki én.
2016. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!