Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok ezt a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok ezt a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Jómagam is lány vagyok és van egy barátnőm akit már 15 éve ismerek. Ő most elkezdett ismerkedni a vőlegényem haverjával. Közben ez a srác más lányokkal is ismerkedik, ezt tudja is a barátnőm. De hogy össze is szokott járni szexelni az egyik exével. Azt nem tudom, hogy erről tud-e barátnőm, de nem szeretném ha csalódna... Szerintetek szólnom kéne neki erről vagy inkább ne szóljak bele?
2017. márc. 17. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
én elmondanám
2017. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
még csak ismerkednek, nincsenek kizárólagos kapcsolatban, miért ne szexelhetne közben az exével.
2017. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Elmondanam. Ismerkedes kozben nem szexelunk massal, en ezt ugy vennem, hogy egy komolytalan, megbizhatatlan sraccal van dolgom. Joga van tudni a baratnodnek.
2017. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mondhatnád el?


A barátnőd... ez azt kéne, hogy jelentse: jót akarsz neki, őszinte vagy vele, és ő előbbre való neked mint a vőlegényed valami haverja.

2017. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Biztos, hogy elmondanám. (de csak ha 100%-ig biztos vagyok benne, hogy igaz.)

A barátnőd, az a barátnőd, ez meg csak egy számodra idegen.

Mivel csak ismerkedési szakaszban vannak, a barátnőd nyilván nem lesz öngyilkos.

Nekem már az is furcsa, hogy a barátnőd tudtával a srác más lányokkal is ismerkedik, a barátnőd meg beállt a sorba, pedig gondolhatja, - ha nem teljesen hülye - hogy a srác, a többi csajt is felpróbálja.

Tehát, ez egyik részről sem lehet eget rengető érzelem.

A barátnőd legyen teljesen képben, aztán a további az ő döntése.

2017. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért vacillálok, mert a vőlegényemtől tudom ezt az infot és a lelkemre kötötte, hogy ezt ne hangoztassam.
2017. márc. 17. 18:47
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Akkor írd meg neki névtelen levélben és írd alá, hogy egy lyóakarólya ! :D :D :D
2017. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Én elmondanám neki. A srácot valószínűleg nem érintené túlságosan mélyen, a barátnőd viszont nagyon nagy csalódástól mentenéd meg. Mondhatod neki, hogy ne híresztelje, hogy tőled tud ilyesmit, vagy megkérheted esetleg, hogy más indokkal lépjen vissza az ismerkedésből, és akkor a bizalom sem sérül- egyik irányba sem.
2017. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Mondanám a vőlegényemnek, hogy "figyu, azért én mégis elmondanám, mert nekem ő nagyon fontos... mit szólsz? Nem? Miért nem? ne izélj már, nekem ez tényleg fontosabb annál, hogy a haverod kedvére szexelgethessen. " stb.
2017. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jézusom milyen emberek vannak, azon felháborodnak, hogy mással szexel valaki mikor még kapcsolatban sincsenek, de amikor arról van szó, hogy kérdező megszegje a barátjának tett ígéretét, akkor még bátorítják is.


Kérdező, mivel semmi nincs abban, hogy ismerkedés alatt mással szexel, akár el is mondhatnád, maximum hülyének néznek. De ha a barátod elmond valamit azzal, hogy nem adhatod tovább, és te mégis megteszed, a büdös életben nem fog neked semmi bizalmast mondani, jó esetben csak másról, rossz esetben magáról se, úgy meg annyi is a kapcsolatotoknak.

2017. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!