Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még soha nem volt lehetőségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt lehetőségem kipróbálni. Szerintetek elmenjek prostihoz? Bővebben lent

Figyelt kérdés
23éves pasi vagyok és ugyérzem elérkeztem életem azon szakaszához hogy szinte már mindent kipróbáltam "kiéltem magam" és meg akarok komolyodni. Sajnso még egy dolog kimaradt ami nagyon izgatja a fantáziám, ez pedig a popószex. Sajnos még egy lányal sem sikerült kipróbálni és kitudja még hanyadik lány lenne akivel kipróbálhatnám.. Viszont én már komoly kapcsolatot szeretnék több éveset akár házasság később illetve gyerek. Attol félek viszont hogy ez a nagyon nagy kíváncsiság későbbiekben gondot okozhatna egy komoly kapcsolatban :S Szerintetek érdemes lenne elmennem egy örömlányhoz mielőtt összejönnék valakivel akivel hosszútávon tervezek? természetesen még nincs kialakulóban lévő kapcsolat teljesen szingli vagyok. Előre is köszönöm :D 23F
2015. szept. 7. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldöntened haver!
2015. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RRR ***** válasza:
hát hajra,mit veszthetsz?
2015. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát nemtudom nem vagyok tul jó véleménnyel arrol aki szexért fizet :S és nemtudom h inkább éljek ezzel a tudattal h egyszer előfordult velem is vagy kockáztassam azt hogy a kíváncsiság miatt egy gyenge pillanatomban megcsalom majd a párom :S
2015. szept. 7. 19:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell prostihoz menned, elég ha találsz olyan lányt aki szereti a popószexet.
2015. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen de már nem szeretnék tul sok lányt "kipróbálni" mint mondtam max 2-3 míg megtalálok egy komoly kapcsolatra valót.. és nyilván egy ismerkedést nem egy ilyen kérdéssel fogok kezdeni XD
2015. szept. 7. 20:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Erre valók a szexpartnerkeresők:) kereslet-kínálat találkozik
2015. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
voltam már szexkapcs kereső oldalon volt onnan partnerem is de ott se sikerült ilyen lányt találnom akivel még a szimpátia is közös volt
2015. szept. 7. 20:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor keress tovább előbb utóbb biztos sikerül.
2015. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
huhh igen lehet h majd a 10. nél pont sikerülne de mint a kérdésben is írtam illetve utána válaszként is már nem szeretném egyik lyukból a másikba tenni a farkam
2015. szept. 7. 20:37
 10/15 anonim ***** válasza:
A mai fiatal lányok többnyire már minden gond nélkül bevállalják, sőt, igénylik. Szóval próbálkozz egy laza 18 évessel.
2015. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!