Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiú létemre tetszik nekem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú létemre tetszik nekem a legjobb barátom aki fiú?

Figyelt kérdés

Nem hinném hogy meleg vagyok, mert ez az eset szerintem más.

Az interneten ismerkedtünk össze egy játékban. Nagyon messze lakunk egymástól, de így is testvérnek tekintjük egymást. Először most nyáron tudtunk találkozni, de tavaly nyáron is akartunk. Körülbelül 1-2 éve legjobb barátom. De most február körül minden megváltozott. Elkezdtem érezni iránta valamit és (elmondása szerint) ő is. Mi ezt megbeszéltük, hogy nem vagyunk melegek mert mind a ketten gusztustalannak tarjuk (ezzel senkit nem áll szándékomban megsérteni). Voltam már szerelmes rengeteg csajba bár komoly kapcsolatom még sohasem volt. Nekem csak pár kérdésem lenne: Ezt szégyellnem kéne, hogy egy fiú tetszik? Ez a biszexualitás? Túl fogom tenni ezen magam? Láttam más kérdezőnél is hasonló a helyzet, de ott azt írták, hogy ez azért van mert még tini vagy meg még nem tudod mit érzel iránta, de ezek semmit nem segítettek. Bocs ha szarul fogalmaztam csak nagyon szarul vagyok a történtek miatt.



2018. dec. 19. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizikailag megkívántad, és el is tudod képzelni hogy történjen valami közöttetek, felizgulsz rá, és tetszenek a külsejében tulajdonságok, akkor lehet hogy biszexuális vagy. De ha erősen vonzz téged, hogy vele szeretnél lenni, és ha rá gondolsz ha nem vagy vele, ergo hiányzik neked. Ezek még nem feltétlenül jelentik azt hogy szexuálisan is meg lenne a vonzalom.

Persze túl fogod tenni magad rajta, ha pedig úgy érzed hogy vonz fizikailag azzal jársz a legjobban ha elfogadod ezt az állapotot.

Ha meg ő is benne lenne, hát engedjetek a dolognak és élvezzétek.

2018. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nekem is volt iylen
2018. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Miért kellene szégyellned? Egyszer élünk, használd ki!
2018. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezzel. Amin el kell gondolkodnod, hogy szexuálisan kívánod-e, vagy csak kíváncsiság? Esetleg szimplán szereted, mint ember, de semmi több?

Nekem nőként volt ugyanilyen helyzetem, én ki is próbáltam dolgokat a barátnőmmel. Jó élmény volt, de én azóta tudom, nekem a férfiak az igaziak.

2018. dec. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igazad van, egyszer élünk!

Én a reinkarnációban az előző életemben sem hittem. :D

De félre téve a viccet, az előttem szólók jól írták. Lehet, hogy csak annyira mély barátság alakult ki köztetek, hogy egyszerűen hiányzik a másik.

Egyébként hogy érted azt, hogy "tetszik"? A személyisége, a kinézete/külseje (ez sem feltétlen jelenti azt, hogy testileg is akarnátok egymástól valamit), vagy igen, szexuálisan is kívánjátok egymást?

2018. dec. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezt hívják homoerotikának, amikor a másik ember teljes elfogadása következik be. Azt azonban tudni kell, hogy ilyenkor az agyalapi mirigy oxitocin hormon termelése az, ami az érzelmi elfogadást, sőt esetenként a nemiszervi merevedést is kiváltja. Ilyenkor kerül előtérbe az emberi intellektus, ami dönt arról, hogy a cselekvések milyen irányban menjenek tovább. Ugyanis az emberi idegrendszer többnyire a már elfogadott, bejáratott utakat folytatja és azokról a későbbiekben letérni nagyon nehéz.
2018. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért, kéne szégyelni? Szerintem, biszex vagy. Nem értem, min akarod túltenni magad.


15/f/m

2018. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Simán biszexek vagytok legalább részben, csak nagyon nem tudjátok ezt valójában elfogadni magatokban.


Én melegként pár éve még undorodtam az egész gondolatától, de igazából fejben kellett ezt csak helyre tennem, azóta minden jó.


És hiszed vagy sem, nekem melegként sem jön be minden pasi, úgy 90 százalékban nem érdekelnek, tehát attól még lehetsz bi, hogy nincs jelen minden nap az életedben ez a vonzalom mások iránt is.


Igen, valóban előfordulhat fiatal korban rövid ideig ilyen vonzalom, alkalomszerűen és átmenetileg, de az csak rövid ideig tart.

A homofóbok amúgy is gyakran kapaszkodnak ebbe mint érv, hogy csak zavart vagy meg átmeneti, meg nem igazi, pedig valójában sok embernél lehet ez egy soha ki nem élt biszexualitás.

2018. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mennyi idos vagy? fiatal korban meg gyqkori, higy nem tudod mi jon be, meg nincs annyi tapasztalatod 19f
2018. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Volt olyan kérdések, hogy a külseje tetszik-e nekem vagy hogy voltam már-e vele úgy együtt meg, hogy hogy értem azt hogy undorítóak a meleg dolgok stb. Most szeretnék ezekre válaszolni. Nekem a belseje tetszik de külseje is vonz. Igen voltunk már úgy együtt de ''csak'' lecigiztük egymást (bocs ha nem voltál rá kíváncsi :D) meg csókolóztunk. De minden másodpercben azt kérdeztük, hogy szabad ezt nekünk? Majd a másik a meg -Kit érdekel? A meleges témát úgy tartjuk undorítónak ha mást látunk csókolozni vagy mást csinálni, de ez csak a fiúknál. A lányos téma mind a 2-őnket felizgat. Visszatérve a fiús témához meleg poreszt néztünk együtt és nem tetszett. És azért nem tartjuk magunkat melegnek mert mind a kettőnkknek tetszik egy lány, de nem járunk sikerrel így egymás vállán sírjuk ki magunkat. Meg még beszélgettünk és valahogy a cigizős témára tértünk. Kérdeztem tőle hogy szereti-e csinálni. Ő azt válaszolta nem
2018. dec. 22. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!