Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy vsak aki már két ébe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy vsak aki már két ébe tetszik de merem elmondani neki mert e volt pasija az én egyik legjobb barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat először is fogalmazz rendesen

A második meg annyi h kérdezd meg tőle h zavarja e ha osszejonnel a csajjal

2018. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Engedd el, jobbat érdemel.
2018. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el a vsak-nak
2018. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Tanulj meg írni.
2018. dec. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi?
2018. dec. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Nem akarok trollkodni de:


A kérdező megnézhetné mielőtt közzé teszi a kérdését, hogy amit kérdez, az olvasható, ill. értelmezhető legyen!


1-e hozzászóló:

OK, hogy kioktatod a kérdezőt a helytelen írása miatt, de azért olvasd el azt is, amit te írtál!


"Hat először is fogalmazz rendesen


A második meg annyi h kérdezd meg tőle h zavarja e ha osszejonnel a csajjal"


Használj ékezetes karaktereket!

A hat az nem azt jelenti, mint a hát.

Bebizonyosodott, hogy van á betű a gépeden, mert a következő mondatban használtad.

A következő probléma a központozás.

Az összetett, mondatokat vesszővel kell elválasztani, hogy tagoltan olvasható legyen. A mondat végére írásjel szükséges, többnyire pont, de van olyan is, hogy felkiáltó jel, vagy kérdőjel a mondat típusától függően.

A hogy előtt legtöbbször vessző kell és ki kell írni, hogy hogy, nem elég a h. Főleg annak nem, aki éppen a másikat kritizálja a helytelen írása miatt. Az e kérdő szócska kötőjellel íródik.


Nem vagyok nyelvtan tanár, csak jártam általános iskolába.


Ha mindezt kijavítod, már bátrabban kritizálhatod mások írását, addig viszont inkább szerényen hallgass, mert ez így elég kínos!


Van egy régi idevágó közmondás:

"Más szemében észreveszi a szálkát, miközben a sajátjában a gerendát sem."


Üdv!

2018. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amíg ilyen ocsmányul, értelmezhetetlenül tudsz írni, addig kár neked párkapcsolattal, esetleg szexszel foglalkozni. Inkább a tanulásra összpontosíts!

2018. dec. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha csak volt a pasija a barátod az nem lenne gond, azért (ezen a szinten) kérdezd meg tőle hogy zavarná-e ha Te is megpaskolnád. Azonban van egy jó mondás a barátaid, rokonaid barátnőivel kapcsolatban ezt azért fontold meg: "Házi nyúlra nem lövünk..."
2018. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Az rendben van, hogy rokon, barát nőjét nem dugjuk meg. Ahogy írtad, házi nyúlra nem lövünk.

De mi van a volt csajjal, aki már az ex kategóriát képviseli. Szerinted mennyire elítélendő, hogy a legjobb barátom VOLT felesége most az én feleségem?

2018. dec. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem elítélendő. De azért ha nem Ő az egyetlen Nő a "szigeten" akkor Én inkább körülnéznék biztosan találnék megfelelő partnert Rajta kívül is, csakhogy a barátomnak ne okozzak kellemetlen perceket. Ha mégsem találom meg a Nagy ŐT akkor szakítópróba lesz a barátságban.
2018. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!