Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek ha a legjobb fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb fiú barátomnak is az a lány tetszik, aki nekem?

Figyelt kérdés

Elég sz*r helyzet,de nincs jogom azt mondani neki,hogy hagyja békén azt a lányt,mert nem tudja rólam,hogy nekem a lányok is tetszenek.

Ma bejelölte,nem tudom vissza fogja-e jelölni.



2018. márc. 26. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Semmit.

Ha a csaj heteró akkor úgysincs esélyed, ha meg leszbi, akkor neki nincs.

Ha meg véletlenül biszex, akkor választanod kell, hogy barátság vagy csaj, ilyen helyzetben én csak akkor választanám a csajt, ha biztos vagyok benne, hogy vele akarom leélni az életem bármi áron:D


(remélem jól értelmeztem a helyzetet, egy nem vagy életkor, esetleg szexuális irányultság segített volna:D)

2018. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Csináljátok hármasban!
2018. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Biszex vagyok.


Hármas kizárva.

2018. márc. 26. 15:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ajh ez sz.r helyzet tényleg :S

Lehet jobb is, hogy a fiú nem tudja rólad, hogy biszex vagy, mert lehet hármasozni akarna, ha olyan fajta.


Reménykedj abban, hogy a csajnak nem fog tetszeni a srác.

2018. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát titkon én is abban reménykedek.Még ha nem érdeklik a lányok,akkor is kicsit úgy érzem engem jobban észrevett.
2018. márc. 26. 15:31
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. "Legjobb fiú barát".Melyik pizsidben álmodtad fiam?Egy leszbikusnak nincs miért fiúval barátkozi,úgyhogy ezt buktad.
2018. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Haha:D nem véletlenül barát.Egy leszbikusnak pl:Miért ne lehetne fiú barátja?

De irtam,hogy biszex vagyok.

2018. márc. 26. 17:27
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja,ha biszex vagy már mindjárt. Rólatok amúgy is megvan a véleményünk...És a biszex kategóriába kell menni.
2018. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ne zavarjon,hogy már a 3 válasznál irtam,nem most találtam ki.

Reméltem itt a lányok értelmes választ tudnak adni,mert a biszex kategóriába úgyis csak a hármasozást irnák.


De nem muszáj itt vitatkoznod,mehetsz odébb is.

2018. márc. 26. 17:40
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Az olyan leszbikusokról is megvan az emberek véleménye mint te, kedves 65%-os válaszadó :))))
2018. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!