Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem értem, hogy a nem durva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy a nem durva férfiaknak miért szinte nulla az esély egy diszkrét haverságra?

Figyelt kérdés

Biszex,normális felfogású férfi vagyok. Volt már hosszabb ideig tartó haverságom egy szintén biszex, nős férfivel.Mivel elköltöztek bő egy éve, gondoltam, megpróbálok ismerkedni,hátha találok itt ebben a szép nagy városban,Bpesten egy normális, komoly gondolkodású értelmes embert, akivel testi és lelki barátok lehetnénk.

Sajnos azt látom, egy lábát vesztett pókot hamarabb elhajtok Kínába, minthogy ez a szándékom sikerrel járjon.

Eddig senki nem volt,aki ne női ruhában illegett volna, aki nem CD, aki nem perverz és aki nem többesben, vagy szvingerben képzelte el.Az extrém helyszíneket nem is említve.

Basszus, hát nem létezik, hogy az,aki nem ezt élvezi,az ne találhasson egy tényleg értelmes embert....vagy csak én futok bele ilyenekbe. Nem bántom, aki erre gerjed, de nem tehetek róla, ha én hagyományos vagyok.

Férfias vagyok, ápolt,de nem szeretem a szoknyás pasikat,sem a maszkokat...

Miért van ez a sok "érdekes " igény ? És tényleg nincs, aki ezt nem igényli?Mármint az értelmes, hagyományos szexet ?

Egyáltalán hol érdemes így ismerkedni? Hol írjam ki a közbeszerzést ?


2018. dec. 25. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Ajókoorv@@nyádat "ma 10:09"


Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2018. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

'-es, ha útálod a meleg/biszexeket, mi a rossebnek olvasod egyáltalán ezt a kategóriát?!


Úgy éljek, neked se csípi vörösre az ész a szemedet!

2018. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

3. Mert ő is az, csak az alázásra izgul.


Szerintem kérdező nem azzal van gond, hogy nem vagy durva, hanem azzal, hogy nős vagy, esetleg van barátnőd, stb. Nem mindenki akar egy szigorúan őrzött titok lenni az idők végezetéig.

2018. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Igen, te hagyományos vagy azzal, hogy egy családba rondítottál bele.

Előbb a magad portáján nézz körbe, mielőtt másokat becsmérelsz!

2018. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te nagyon el vagy tévedve, bárhol találni "diszkrét bi" partnert, aki kérkedik a férfiasságával, tele van az instája kondis fotójával, meg tökéletesre fazonírozott férfias szakállával, akik hozzájuk hasonlókat keresnek.
2018. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én 20/F
2018. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne a saját korosztályom.20/F
2018. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Grindr, Romeo tele van kép nélküli bi házas profilokkal. Nem a gyakorin kéne ilyen speckó igényekkel ismerkedni szerintem. :D
2018. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem akár szerencséd is lehetne. Nincs semmi perverzitásom azon túl, hogy biszex és nős vagyok. Szívesen megismerkednék veled, de, mert én Pesttől bő 200 km-re élek, így ez, azt hiszem, felejtős.
2018. dec. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!