Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek a kapcsolat lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a kapcsolat lányokkal és fiúkkal ugyanaz az érzés?

Figyelt kérdés

Nektek az nem áll így áll össze, illetve nem elfogadható, hogy szerintem a fiúktól mást várok egy kapcsolatban mint a lányoktól? Azt érzem máshogy vagyok szerelmes a két nembe. Szóval szerintem -és ez nem egy előre kitöltött önfelmentvény a hűtlenség vétsége esetére- nem ugyanaz a megcsalás ha az aktuális párkapcsolat mellett egy másik neművel kavarok egy rövidet, de "hazamegyek".


máshogy körüljárva:

Számomra más a párkapcsolat, más a sex, és a párhuzamosok "nem találkoznak" állítást másik síkra helyezi hogy két nem is van a képben, így a kitérő egyenesek aztán végképp nem bántják egymást.


szóval erről kérem a véleményeteket!


2018. dec. 29. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mást keresek a 2nemben.

Másért szeretem a lányokat és másért a fiúkat.


De szerintem az megcsalás ha félre kefélsz,a lényeg az,hogy mással dugsz a miért lényegtelen,sőt a te álltalad vázolt verzió mégrosszabb. Egy nő/pasi nem igen tud versenyre kellni az ellenkező nemmel. Ha te farokra vágysz azt egy nő ha megfeszűl és a fején ugrál az sem tudjamegadni. És pasi sem a puncit...erőltesdmeg magad,vagy szervezz 2ast.

2018. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az természetes, hogy mást vársz a fiúktól és a lányoktól egy kapcsolatban. De az már nem, hogy párhuzamosan, hogy egymásról ne tudjanak, tartasz két különböző nemű szeretőt. Mind a kettőt megcsalod! Én a helyükben hamar lapátra tennélek. Tisztességesebb lenne, ha hármast szerveznél, ahol mindenki mindenkivel csinálhatna mindent.
2018. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

elvileg, ha van párod, nem dugsz mással, mert az megcsalás...elvileg

de ha már biszex valaki, akkor az eltér a megszokottól és azoktól a dogmáktól, amikre nevel a társadalom.

azt tanítják, h ne szexelj a saját nemeddel, meg ne csald meg a párodat. kb egy súlycsoport a két dolog.

ha a párod tudja, megérti, hogy vágysz a másik nemre, van talán lehetőségetek megbeszélni, h legyen egy 3as , vagy néhanéha dugsz a másik nemmel és fogadja el.

ha nem tudja, h bi vagy és kiakadna, a vágyaidtól, akkor marad a csendben és párhuzamosan élt nemi élet😃

nekem nagyon más a fiúkkal és a lányokkal való kapcsolat, nekem srácokkal csak szex, semmi szerelem, csajokkal fordítva, életem párja lány, szerelem (+ sok szex) 😃 hosszútávú párkapcsolat.

az én meglátásomban nem érzem megcsalásnak, ha szexelek fiúkkal, hiszen a páromat szeretem, ezek csak vágyak, amiket ő nem tud kielégíteni, más lány nem is kell nekem, csak ő

2019. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!