Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Zavarna titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Zavarna titeket, ha az utcán/tv-ben látott, a párotokkal ellenkező nemű illetőkre a párotok néha megjegyezné nektek, hogy jól néz ki?

Figyelt kérdés
Nektek ez meddig oké, hol a határ? Nem lennétek féltékenyek, vagy éreznétek, hogy nem vagytok elég jók a párotoknak?
2016. szept. 4. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsszó a néha. Ha állandóan áradozna, az zavarna. Néha egy-egy pozitív felhangú megjegyzés nem hiszem, hogy zavart okozna az önértékelésemben vagy a kapcsolatunkban. Igazából az zavarna, ha folyton összehasonlítgatna másokkal.
2016. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ez rendszeres lenne, akkor zavarna. Ha egy-egy megjegyzést tesz, nem is feltétlenül azt, hogy "hű de jól néz ki", inkább az ilyen "abban a helyzetben lehet, hogy én is így reagálnék" jellegű dolgokat mondaná pl film közben, akkor azért nem érezném rosszul magam. Néha én is mondok ilyeneket, nőkre is. Az utcán meg szerencsére nem csinál ilyesmit, a szebb nőkre inkább én hívom fel a figyelmét, és akkor max egyetért. De ha ennél durvább lenne a helyzet, magától rámutatna valakire, leplezetlenül méregetné, hasonlók, akkor az határozottan zavarna.
2016. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tvben van egy jó csaj színésznő, én is elismerem, hogyha jól néz ki.

De most ha csak megyünk az utcán és egy szimpla csajról mondaná nekem, hogy hű de jó nő, hát annak szerintem semmi értelme. Jegyezze meg magában:)


27N

2016. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ milyen stílusban. Ha csak a tetszését fejezi ki, az rendben van, ha viszont látom rajta, hogy fejben már le is vetkőztette, annak nem örülnék.
2016. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Mi régebben együtt elemeztük ki az ellenkező neműek stílusát, és mondtuk egymásnak, hogy most ez helyes, jól néz ki..stb. Mai napig is mondjuk, pl. hogy ha néha elmegy az utcán egy olyan személy.


Ez a kettőtök hozzáállásától függ. Mi lazán vesszük a dolgokat. Megbízunk egymásban, tudjuk, hogy egymást akarjuk.

Most az, hogy megdicsérek egy pasit, hogy hű...de jól néz ki, attól még a pasimat szeretem, és neki se okozok fájdalmat, mert tudjuk, hogy ez nem komoly. Ettől egymást nem hanyagoljuk el.



A féltékenység pedig önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban. A féltékenység rólad szól, és nem arról, aki iránt érzed!

2016. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem esne jól.

Szerintem kellene annyi empátiával lenni a másik felé, hogy nem mások után hajbókolunk, még ha annyira veszettül jól is néz ki.

Az ilyen megjegyzések fölöslegesek és nem viszik előrébb a kapcsolatot.

Sőt általában az ellenkezője a hatás.

2016. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát nálunk úgy van hogy a csajom kérdezi be egy egy jobb nő láttán ,hogy na ezt qrnád mi ? :D Én meg mondom ,hogy még szép piszok dögös , tömném mint a libát...,aztán jót röhögünk rajta. Így is lehet ,csak lazán, nem kell a féltékenységi jelenetek sora.
2016. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nem szokott lenni, hogy sétálunk az utcán és egy random nőről elmondja, hogy jól néz ki, de az ismerősi körből általában el szokta mondani a nőkről, hogy mit gondol. Eleinte picit furcsálltam a dolgot nem esett feltétlenül jól, de aztán túl léptem rajta, hisz léteznek szép nők a világon én is sok nőről megállapítom, hogy szép a párom sem vak. Ha nem mondaná el, akkor is úgy gondolná az adott nőről, hogy szép. Ettől még nem jelenti azt, hogy én ne lennék neki szép és ne tetszenék neki, hisz akkor nem velem lenne hanem mással.
2016. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen engem zavarna. a párom még nem csinált ilyet szerencsére
2016. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!