Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon miért volt erős annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért volt erős annyira a nemi vágyam?

Figyelt kérdés

Én úgy jöttem rá, hogy biszex lettem (17 évesen), hogy a velem megegyező nemű természetesen szép emberekre egyszerűen felizgultam. De nagyon sokra. Hónapokig méghozzá.

És nem tudom, hogy ez most csak azért volt így mert 17-18 éves vagyok és a hormonok száguldoztak bennem vagy ez majd mindig így lesz ha újra a velem azonos neműek fognak érdekelni?



2018. dec. 29. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint csak az számít hogy szép legyen, vagy szexuálisan is érdekelnek?
2018. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindkettő.
2018. dec. 29. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Régi mondás, mindegy hogy fiú vagy lány csak perverz legyen! :-)


17 évesen természetes, ha nagy a nemi vágyad! Az egészen más kérdés, hogy valóban biszex vagy-e. Nem vagyok szakember, nem tudom, ők hol húznak valamilyen határt, ha van ilyen egyáltalán. Szerintem nincs! :-)

Amíg csak a gondolattal játszol és nem a parterekkel, addig magad sem fogod tudni. Kamaszon már engem is vonzott mindkét nem, de a tanult és elvárt szokások miatt főleg a lányokkal kerestem a kapcsolatot. De valami mindig hibádzott. Könnyen ismerkedtem a csajokkal, de egyik sem fogott meg eléggé, így nem feküdtem le velük. Majd 18 évesen megismertem egy 26 éves nagyon vonzó nőt, akivel hamar ágyba kerültünk. Két évig volt a párom. Miben különbözött a többi csajtól? Biszex volt és ez miatt elszálltak a gátlásaim e-témával kapcsolatban. Közel egy éve voltunk együtt, mikor kipróbáltuk hármasban egy sráccal. Onnantól nem voltak kétségeim, mindkét nemhez vonzódom. A nők javára dől a mérleg, ám mai napig megmozgatja a fantáziámat, ha meglátok, megismerek egy számomra vonzó férfit. A probléma ott van, hétköznapi helyzetben eddig csak egy sráccal jöttem össze. Nem merek kezdeményezni, félek, hogy rosszul sülne el a dolog. Interneten ismerkedni pedig egészen más, de úgy legalább voltak kalandjaim, sőt, kapcsolatom is.

Nős vagyok, nejem is biszex és toleráljuk egymás vágyait. Két év együttélés után házasodtunk össze, 12 éve vagyunk együtt. Minden tökéletesen működik! (hogy ezt a nőt megtaláljam kellett számtalan rövidebb - hosszabb kapcsolat, egy rossz házasság, majd még néhány próbálkozás)

2018. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!