Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági vágyam van,...

Öngyilkossági vágyam van, depresszióm van, erre felír a pszichiáter erős antidepresszánst? És kérdezni fogja hogy miért vagyok depressziós vagy nem?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 17:58
 1/6 gömbicica ***** válasza:

rendelési időbe nem fog beleférni egy mélyebb okfeltárás :( :( De próbáld ki. Aztán számolj be légyszives a fejleményekről.


egyáltalán háziorvosnál voltál már?

2016. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
SKIZOFRÉNIA MIATT FEKÜDTEM BENT A PSZICHIÁTRIÁN, most havonta járok injekcióra. Nem kell háziorvoshoz mennem hogy utaljon be.
2016. júl. 16. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, kérdezni fogja. És szükség esetén felír antidepresszánst is.
2016. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gömbicica ***** válasza:

Bocsáss meg :( nem tudhattam, hogy már "előéleted" van a pszichiátrián. :(

Igy viszont nem értem a kérdést. Fordulj bizalommal a kezelőorvosodhoz. Aztán majd eldönti, hogy mit ajánl.

Minden esetre ha jó pszichiáter, akkor neki már tudni kellene azt, hogy mitől lettél "beteg". Nem csak kitalálnak Rád egy betegséget, aztán gyógyszert, és utadra engednek.


Megjegyzem, szerintem minden "betegség" lelki eredetü!


az okokat kellene megkeresni, magadban helyre tenni, orvosolni.

2016. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha bp-i vagy, tudok ajánlani remek szakembert.

Jobbulást!

2016. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem aggódj, nem fognak "lebőgni", hogy bolond depis... Ők épp ezért vannak, hogy segítsenek. Ha az orvos úgy véli, hogy gyógyszer kell, akkor az kell. Nem nagy ügy antidepresszánssal élni. A gyógyszer segít a tüneteiden, emellett járhatsz terápiára, mellyel kezelhető a depresszió.

Jó egészséget és csak bátran.

2016. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!