Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon erős a nemi vágyam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erős a nemi vágyam, és ez zavaró szokott lenni :S Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Lassan 17 leszek és még sose volt barátnőm (de úgy igazán még randim se, de ez egy másik téma), meg hát ugye, ahogy a kamaszkorral jár, a nemi vágyam is "előjött", ami természetes, de néhányszor, amikor eszembe jutnak az izgató dolgok, elképesztően nagy tud lenni... az a baj, hogy emiatt néha hajlamos vagyok arra gondolni, ha ismerkedek egy lánnyal, hogy egyből le akarok feküdni vele, mert annyira nem bírom tovább - TUDOM, hogy nem így megy ez, és nem helyes dolog, de... de mégis... :( sőt, néha annyira "égető" tud lenni, hogy arra gondolok, még egy kislányt is meg tudnék "tömni" - amiről szintén tudom, hogy nem tehetem meg és még undorító is...



mégis mit tegyek, hogy ezek ne történjenek meg? mert én tényleg szeretnék végre egy komoly kapcsolatot egy lánnyal, és nem egy egyéjszakás kalandban elveszteni a szüzességem... (habár a farkam ezt akarja diktálni)


2010. aug. 28. 01:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk ismerkedj...?


Amúgy meg csapd ki.

2010. aug. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jaj, azt kihagytam... az se segít... és pont azt írtam hogy az ismerkedés pont emiatt nehézkes mert egyszer csak rámjön (csajok közelében gyakori) és az agyam átkapcsol hogy a szexre hajtsak
2010. aug. 28. 01:54
 3/16 A kérdező kommentje:
egyébként van, hogy napokig tök jól elvagyok a szex gondolata nélkül, de olyankor nem is ismerkedek senkivel
2010. aug. 28. 01:55
 4/16 anonim ***** válasza:
csak néha bekattansz, hogy : SEX! KELL! és igy elkezdesz járni az utcákon? wtf?
2010. aug. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem egészen
2010. aug. 28. 01:59
 6/16 anonim ***** válasza:
ha ennyire zavar... orvos?
2010. aug. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Én 15 vagyok, és teljesen stimmel a szexuális beállítottságom, mégis engedtem már meg meleg barátomnak, hogy kinyalja a köldökömet. Azért hagytam, mert nem láttam ebben semmi különöset. Csak ott jött a gond, hogy nem csak nem láttam benne semmi különöset, hanem el kezdtem élvezni. Harmadik alkalom után, hogy a köldökömet nyalogatta, én is belenyaltam az ő köldökébe, mert azt hittem jó lesz, de miközben a nyelvemmel a köldökét lefetyeltem, hirtelen elkapott az undor, hogy mi a szart csinálok én ????!!! - és megpaskoltam a srác pocakját, hogy ezzel vége a bulinak.

Vannak ilyen túlfűtött, kicsit aberrált dolgok, de ha az ember felismeri őket akkor akarattal el lehet nyomni

2010. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam mint te mikor ennyi idős lehettem és elmentem egy szajhához ilyenkor.
2010. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ne menj el szajhához!
2010. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

normális dolog hogy dugni akarsz 16évesen sokkal nagyob baj lenne ha teis buza lennél v nemis érdekele a dolog....

amugymeg heréltesd ki magad ha ennyire zavar

2010. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!